
CMA1303-0000-000N0U0A27G
Bílé LED diody bílé 2700 K 92-CRI, Xlamp CMA1303-36V
Popis
HIGH - Aktuální rodina LED pole je optimalizována pro výstup nejlépe ve třídě, účinnost a spolehlivost při vysokých proudech. Xlamp CMA LED sdílí stejný design balíčku a velikosti LES jako průmysl Cree LED - vedoucí standardní hustotní LED diody CXA2, což umožňuje výrobcům osvětlení řešit řadu požadavků na výkon pro aplikace, jako je track, downlight a venkovní osvětlení pomocí jediného snadného - na - Použití. Xlamp High-Aprunt LED pole jsou k dispozici ve 2-krocích, 3-krokové a 5-krokové koše Easywhite®.
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Výrobce: | Cree vedl |
| Kategorie produktů: | Bílé LED |
| Rohs: | Podrobnosti |
| Produkt: | LED diody bílých klasů |
| Styl montáže: | SMD/SMT |
| Balíček / pouzdro: | 0505 (1313 metrika) |
| Barva osvětlení: | Teplá bílá |
| Teplota vlnové délky/barev: | 2700 K |
| Svítící tok/zářivý tok: | 630 lm |
| Index vykreslování barev - CRI: | 92 |
| Úhel sledování: | 116 stupňů |
| If - dopředný proud: | 175 Ma |
| VF - Vpřed napětí: | 36 V |
| Hodnocení energie: | 6.3 W |
| Délka: | 13,35 mm |
| Šířka: | 13,35 mm |
| Výška: | 1,15 mm |
| Maximální provozní teplota: | + 140 C |
| Barva objektivu: | Žluť |
| Rozměry objektivu: | 4,5 mm |
| Tvar objektivu: | Kulatý byt |
| Průhlednost čoček: | Jasný |
| Série: | CMA1303 |
| Obal: | Podnos |
| Značka: | Cree vedl |
| Velikost LED: | 13,5 mm x 13,5 mm x 1,7 mm |
| Typ produktu: | Bílé LED |
| Množství tovární balení: | 100 |
| Podkategorie: | LED diody |
| Typ: | LED diody s vysokým výkonem |
Populární Tagy: CMA1303-0000-000N0U0A27G, Čína CMA1303-0000-000U0A27G Výrobci, dodavatelé, továrna
Dvojice:XHP70D-H0-0000-0D0BN40E5
Další:XHP70B-00-0000-0D0BP20E3
Odeslat dotaz
Mohlo by se Vám také líbit







