
CMA {{0}} n 0 b0a40e
Bílé LED diody bílé 4000 k 70- cri, xlamp cma 1516-36 v
Popis
Rodina Xlamp® s vysokým proudem LED LED je optimalizována pro nejlepší výstup ve třídě, účinnost a spolehlivost při vysokých proudech. LED diody Xlamp CMA sdílejí stejný design balíčku a velikosti LES jako hlavní LED diody standardní hustoty CXA2 CREE LED, což umožňuje výrobcům osvětlení řešit řadu požadavků na výkon, jako je trať, downlight a venkovní osvětlení pomocí jediné platformy pro snadné k použití. XLAMP HIGH -AURRENT LED pole jsou k dispozici v 2- Step, 3- Step a 5- Step Easywhite® Bins.
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Výrobce: | Cree vedl |
| Kategorie produktů: | Bílé LED |
| Rohs: | Podrobnosti |
| Produkt: | LED diody bílých klasů |
| Styl montáže: | SMD\/SMT |
| Balíček \/ pouzdro: | Cob- Chip-on-Deard |
| Barva osvětlení: | Neutrální bílá |
| Teplota vlnové délky\/barev: | 4000 K |
| Svítící tok\/zářivý tok: | 2439 LM |
| Index vykreslování barev - CRI: | 70 |
| Úhel sledování: | 115 stupňů |
| Pokud - dopředný proud: | 450 Ma |
| VF - dopředné napětí: | 35 V |
| Délka: | 15,85 mm |
| Šířka: | 15,85 mm |
| Výška: | 1,15 mm |
| Barva objektivu: | Tónované |
| Průhlednost čoček: | Jasný |
| Obal: | Podnos |
| Značka: | Cree vedl |
| Typ produktu: | Bílé LED |
| Množství továrny: | 100 |
| Podkategorie: | LED |
| Typ: | LED diody s vysokým výkonem |
Populární Tagy: CMA {{0}} n 0 B 0 A4 0 E, Čína CMA 1516-0000-000 n0B0A40E Výrobci, dodavatelé, továrna
Dvojice:CMA {{0}} n 0 b0a50e
Další:CMA {{0}} n 0 b0a30e
Odeslat dotaz
Mohlo by se Vám také líbit







