
Popis
POPIS PRODUKTU
XLamp® XT-E LED, optimalizované pro směrové aplikace s vysokým{0}}lumenem, od vnitřních a venkovních až po přenosné a lampové retrofity, poskytuje vysoký výkon a vysokou spolehlivost v průmyslovém standardu XP/XT. XT-E LED nabízí výhody platformy XT/XP - kompaktního a osvědčeného balíčku 3,45 mm x 3,45 mm a zavedeného ekosystému -, který výrobcům osvětlení umožňuje zjednodušit proces návrhu a zkrátit dobu uvedení na trh.
XT-E LED je k dispozici v královské modré a bílé. XT-E White LED nabízí vysoce účinnou variantu. V tomto dokumentu termín White označuje bílou XT-E LED bez ohledu na její účinnost. Termíny Standard a High Efficacy se používají v případě potřeby k rozlišení výkonu High Efficacy XT-E LED od XT-E LED bez možnosti s vysokou účinností.
Specifikace
| Atributy produktu | Hodnota nemovitosti |
|---|---|
| Výrobce: | Cree LED |
| Kategorie produktu: | Jednobarevná LED |
| RoHS: | Další informace |
| produkt: | Modré LED diody |
| Styl instalace: | SMD/SMT |
| Balíček/pouzdro: | SMD-2 |
| Vlnová délka/teplota barev: | 465 nm |
| Barva osvětlení: | Královská modrá |
| Světelný tok / zářivý tok: | 550 mW |
| Pokud - Předat aktuální: | 350 mA |
| Vf - Dopředné napětí: | 2.85 V |
| Výkon: | 550 mW |
| Tvar čočky: | Kupole |
| Průhlednost objektivu: | Jasný |
| série: | XTEARY |
| Balík: | Role |
| ochranná známka: | Cree LED |
| vysoký: | 2,36 mm |
| Velikost LED: | 3,45 mm x 3,45 mm x 2,36 mm |
| délka: | 3,45 mm |
| Maximální provozní teplota: | + 85 C |
| Typ produktu: | Jednobarevné LED diody |
| Tovární množství balení: | 1000 |
| Podkategorie: | LED diody |
| Název značky: | XLamp |
| typ: | Vysoce výkonné LED diody |
| Úhel zobrazení: | 140 stupňů |
| Vr - Reverzní napětí: | 5 V |
| šířka: | 3,45 mm |
| Hmotnost jednotky: | 1.695 g |
Populární Tagy: cree xteary-00-0000-000000n03, Čína cree xteary-00-0000-000000n03 výrobci, dodavatelé, továrna
Odeslat dotaz
Mohlo by se Vám také líbit







