
CXA1304-0000-000C00C20E3
Bílé LED diody bílé 5000 K 75-CRI, Xlamp CXA1304-9V
Popis
LED pole LED XLAMP® CXA1304 rozšiřuje rodinu Cree LED vysokofrekvenčních, víceúčelových polí v menší, snadné platformě k použití. Se spolehlivostí LED osvětlení LED Xlamp LED umožňuje malý jednotný, emitující povrch CXA1304 jak směrové, tak nesměrové osvětlení, včetně retrofit lamp a návrhů svítidel. K dispozici ve dvoustupňových, 3-krocích a 4-krokové konzistenci barev a představujícím 6-mm optický zdroj, CXA1304 přináší do tohoto tvarového faktoru nové úrovně toku a účinnosti. Průvodce designem LED CX LED poskytuje základní informace o požadavcích na úspěšné použití LED CXA1304 v návrzích Luminaire.
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Výrobce: | Cree vedl |
| Kategorie produktů: | Bílé LED |
| Rohs: | Podrobnosti |
| Produkt: | LED diody bílých klasů |
| Styl montáže: | SMD/SMT |
| Balíček / pouzdro: | Cob- Chip-on-Deard |
| Barva osvětlení: | Cool White |
| Teplota vlnové délky/barev: | 5000 K |
| Svítící tok/zářivý tok: | 440 lm |
| Index vykreslování barev - CRI: | 70 |
| Úhel sledování: | 115 stupňů |
| Pokud - dopředný proud: | 400 Ma |
| VF - dopředné napětí: | 9 V |
| Hodnocení energie: | 3.6 W |
| Délka: | 13,35 mm |
| Šířka: | 13,35 mm |
| Výška: | 1,15 mm |
| Minimální provozní teplota: | - 40 C |
| Maximální provozní teplota: | + 85 C |
| Barva objektivu: | Tónované |
| Rozměry objektivu: | 6 mm |
| Tvar objektivu: | Kulatý byt |
| Průhlednost čoček: | Jasný |
| Série: | CXA1304 |
| Obal: | Podnos |
| Značka: | Cree vedl |
| Velikost LED: | 13,35 mm x 13,35 mm x 1,55 mm |
| Typ produktu: | Bílé LED |
| Množství továrny: | 100 |
| Podkategorie: | LED |
| Typ: | LED diody s vysokým výkonem |
| Hmotnost jednotky: | 0,026455 oz |
Populární Tagy: CXA1304-0000-000C00C20E3, Čína CXA1304-0000-000C00C20E3 Výrobci, dodavatelé, továrna
Odeslat dotaz
Mohlo by se Vám také líbit







