
JB5630AWT-P-B27EA 0000- NZ000001
Bílé LED diody bílé 2700 K 70- CRI, velikost 5630, třída P
Popis
LED LED JEIRE® LED rozšiřují portfolio LED diody třídy LED diody třídy osvětlení CREE k širšímu souboru aplikací. LED diody série 5630 kombinují vysokou účinnost a vynikající hodnotu. Poskytující až 217 LPW jsou LED diody s řadou 5630 s řadou 5630 optimalizovány pro aplikace osvětlení, kde je nutná vysoká účinnost a konzistentní, je nutné jednotné světlo, jako jsou troffery, světla panelu a venkovní světla.
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Výrobce: | Cree vedl |
| Kategorie produktů: | Bílé LED |
| Rohs: | Podrobnosti |
| Produkt: | Bílé LED |
| Styl montáže: | SMD\/SMT |
| Balíček \/ pouzdro: | 5630 |
| Barva osvětlení: | Teplá bílá |
| Teplota vlnové délky\/barev: | 2700 K |
| Svítící tok\/zářivý tok: | 30 lm |
| Index vykreslování barev - CRI: | 70 |
| Úhel sledování: | 120 stupňů |
| Pokud - dopředný proud: | 65 Ma |
| VF - dopředné napětí: | 2.8 V |
| Hodnocení energie: | 182 MW |
| Délka: | 5,6 mm |
| Šířka: | 3 mm |
| Výška: | 0. 6 mm |
| Minimální provozní teplota: | - 40 C |
| Maximální provozní teplota: | + 105 C |
| Barva objektivu: | Tónované |
| Rozměry objektivu: | 4,96 mm x 2,66 mm |
| Tvar objektivu: | Obdélníkový |
| Průhlednost čoček: | Difúzní |
| Série: | Třída JB5630A 3V P |
| Obal: | Role |
| Značka: | Cree vedl |
| Vlhkost citlivá: | Ano |
| Typ produktu: | Bílé LED |
| Množství továrny: | 4000 |
| Podkategorie: | LED |
| Typ: | LED diody s vysokým výkonem |
Populární Tagy: JB5630AWT-P-B27EA 0000- NZ000001, Čína JB5630AWT-P-B27EA 0000- NZ000001 Výrobci, dodavatelé, továrna
Odeslat dotaz
Mohlo by se Vám také líbit







