
Popis
LED XLAMP® XP-E2 se staví na bezprecedentním výkonu původního XP-E zvýšením výstupu lumenu až na 20% a zároveň poskytuje jediný zdroj bodového bodu pro přesné optické ovládání. LED XP-E2 LED sdílí stejnou stopu jako původní XP-E a poskytuje bezproblémovou cestu upgradu k více lumenům a\/nebo vyšší účinnosti při zkrácení konstrukčního cyklu pro stávající zákazníky XP.
LED XLAMP XP-E2 jsou ideální volbou pro aplikace osvětlení, kde je vyžadován vysoký výstup a maximální účinnost, jako jsou LED retrofit lampy, venkovní, přenosné, vnitřní směrové, nouzové vozidlo nebo architektonické.
LED XP-E2 nabízí linii daleko červené. V tomto dokumentu termín daleko červená označuje daleko červenou LED XP-E2 bez ohledu na jeho účinnost. Termíny daleko červené a S linie daleko červené se používají, pokud je to nutné k rozlišení provedení linie XP-E2 S daleko červené LED od LED XP-E2 bez možnosti S.
Funkce
• K dispozici v bílé, venkovní bílé, 80- cri, 90- Cri White, Royal Blue, Blue, Green, PC Amber, Amber, Red-Orange, Red, Far Red & S Line Far Red Red
• ANSI-kompatibilní koše na chromaticitu
• Bílé binned při 85 stupních
• Maximální proud pohonu: Royal Blue, Blue 1,2 A, ostatní 1,5 a
• Nízká tepelná odolnost: až 1,4 stupně \/w
• Rozsáhlý úhel sledování: 105 stupňů -140 stupeň
• Neomezený život podlahy při menší nebo rovné 30 stupni \/85% RH
• Refrow Foldible - JEDEC J - STD - 020C kompatibilní
• Elektricky neutrální tepelná cesta
• Rohs a dosah kompatibilních
• UL® rozpoznávaná komponenta (E349212)
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Výrobce: | Cree vedl |
| Kategorie produktů: | Jednorázové LED diody |
| Rohs: | Podrobnosti |
| Produkt: | Červené LED diody |
| Styl montáže: | SMD\/SMT |
| Balíček \/ pouzdro: | SMD -2 |
| Teplota vlnové délky\/barev: | 670 nm |
| Barva osvětlení: | Foto červená |
| Svítící tok\/zářivý tok: | 425 MW |
| Pokud - dopředný proud: | 350 Ma |
| VF - dopředné napětí: | 2.05 V |
| Hodnocení energie: | 3 W |
| Barva objektivu: | Bezbarvý |
| Rozměry objektivu: | 3,06 mm |
| Tvar objektivu: | Kupole |
| Průhlednost čoček: | Voda čistá |
| Série: | XP-E2 |
| Obal: | Role |
| Obal: | Řezací páska |
| Obal: | Mousereel |
| Značka: | Cree vedl |
| Výška: | 2,26 mm |
| Délka: | 3,45 mm |
| Typ produktu: | Jednorázové LED diody |
| Množství továrny: | 1000 |
| Podkategorie: | LED |
| Typ: | Jednorázové LED diody |
| Úhel sledování: | 130 stupňů |
| Šířka: | 3,45 mm |
| Hmotnost jednotky: | 0. 050459 oz |
Populární Tagy: XPEBPR-l 1-0000-00 C01, China XPEBPR-l 1-0000-00 C01 Výrobci, dodavatelé, továrna
Odeslat dotaz
Mohlo by se Vám také líbit







