
Xpgbwt - L1-0000-00 LE1
Bílé LED diody bílé 6500 K 70-CRI, Xlamp xpgbwt
Popis
Originální Xlamp® XP - G2 LED průkopník pro toto odvětví, včetně venkovního a plocha osvětlení, a od té doby sloužil jako preferovaná volba výrobci, kteří vyžadují pokročilý výstup, účinnost a optickou kontrolu. Kompaktní a prokázaná platforma XP 3,45 mm má vynikající ekosystém optic a systémových řešení dostupných, což umožňuje výrobcům osvětlení zjednodušit svůj proces navrhování a zkrátit dobu na trh.
XP - G2 LED jsou nyní k dispozici ve dvou různých bílých verzích: Standardní a vysoká účinnost (HE). XP - G2 Standard je stejný průlomový produkt, který umožnil širokou sadu nových LED aplikací pro keramické vysoké - Power LED. Nová verze s vysokou účinností rozšiřuje toto dědictví s upgradem pro stávající návrhy optimalizované kolem LED XP -G2 LED. XP -G2 LEDS LEVE EVEPOL Cree LED nejnovější vysoko - Technologie výkonu, která poskytuje o 25 procent více světelné produkce prostřednictvím vyššího maximálního proudu 2000 Ma a vyšší účinnost.
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Výrobce: | Cree vedl |
| Kategorie produktů: | Bílé LED |
| Rohs: | Podrobnosti |
| Produkt: | Bílé LED |
| Styl montáže: | SMD/SMT |
| Balíček / pouzdro: | SMD-2 |
| Barva osvětlení: | Studená bílá |
| Teplota vlnové délky/barev: | 6500 K |
| Svítící tok/zářivý tok: | 164 LM |
| Index vykreslování barev - CRI: | 70 |
| Úhel sledování: | 120 stupňů |
| If - dopředný proud: | 350 Ma |
| VF - Vpřed napětí: | 2.72 V |
| Hodnocení energie: | 1 W |
| Délka: | 3,45 mm |
| Šířka: | 3,45 mm |
| Výška: | 2,36 mm |
| Maximální provozní teplota: | + 85 C |
| Barva objektivu: | Bezbarvý |
| Rozměry objektivu: | 3,06 mm |
| Tvar objektivu: | Kupole |
| Průhlednost čoček: | Voda čistá |
| Série: | Xlamp xp - g2 |
| Obal: | Role |
| Obal: | Řezací páska |
| Obal: | Mousereel |
| Značka: | Cree vedl |
| Velikost LED: | 3,45 mm x 3,45 mm |
| Typ produktu: | Bílé LED |
| Množství továrny: | 1000 |
| Podkategorie: | LED diody |
| TradeName: | Xlamp |
| Typ: | LED diody s vysokým výkonem |
| Hmotnost jednotky: | 0,006646 oz |
Populární Tagy: xpgbwt - L1 - 0000-00 LE1, Čína XPGBWT-L1-0000-00 LE1 Výrobci, dodavatelé, továrna
Odeslat dotaz
Mohlo by se Vám také líbit







