
Popis
LED XLAMP® XP-L2 je nejvyšší výkonná LED s vysokou hustotou Cree LED. Využití klíčových prvků platformy SC5 Technology® Cree LED, vysoce výkonná LED XP-L2 zlepšuje hustotu lumen, charakteristiky napětí a spolehlivost LED XP-L ve stejném 3,45 mm x 3,45 mm balíčku. Tento nejlepší výkon ve své třídě umožňuje výrobcům osvětlení poskytovat diferencovaná řešení při nižších systémových nákladech na aplikace, jako je vozovka, venkovní plocha, bodové a vysoce záložní osvětlení.
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Výrobce: | Cree vedl |
| Kategorie produktů: | Bílé LED |
| Rohs: | Podrobnosti |
| Produkt: | Bílé LED |
| Styl montáže: | SMD/SMT |
| Barva osvětlení: | Neutrální bílá |
| Teplota vlnové délky/barev: | 4000 K |
| Svítící tok/zářivý tok: | 480 lm |
| Index vykreslování barev - CRI: | 70 |
| Úhel sledování: | 125 stupňů |
| Pokud - dopředný proud: | 1.05 A |
| VF - dopředné napětí: | 2.82 V |
| Hodnocení energie: | 3 W |
| Délka: | 3,45 mm |
| Šířka: | 3,45 mm |
| Výška: | 2,68 mm |
| Maximální provozní teplota: | + 85 C |
| Barva objektivu: | Tónované |
| Rozměry objektivu: | 3,45 mm |
| Tvar objektivu: | Kupole |
| Průhlednost čoček: | Jasný |
| Obal: | Role |
| Obal: | Řezací páska |
| Obal: | Mousereel |
| Značka: | Cree vedl |
| Typ produktu: | Bílé LED |
| Množství továrny: | 500 |
| Podkategorie: | LED diody |
| Typ: | LED diody s vysokým výkonem |
| Hmotnost jednotky: | 0,005046 oz |
Populární Tagy: XPLBWT-00-0000-000BV640E, Čína xplbwt-00-0000-000BV640E Výrobci, dodavatelé, továrna
Dvojice:Xpgdwt-01-0000-00le1
Další:CMA1303-0000-000N0U0A30G
Odeslat dotaz
Mohlo by se Vám také líbit







