
XTEAWT-00-0000-000000GE1
Bílé LED diody bílé 6500 K min - cri xlamp xtEawt
Popis
Optimalizované pro směrové, vysoké - Lumen Applications, od vnitřní a venkovní po přenosné a lampové vybavení, Xlamp® XT - E LED poskytuje vysoký výkon a vysokou spolehlivost v průmyslovém nestandardním stopě XP/XT. LED XT - E nabízí výhody platformy XT/XP - kompaktní a prokázané 3,45 mm x 3,45 mm balíčku a zavedené ekosystém - umožňují výrobcům osvětlení zjednodušit proces návrhu a čas na trh.
LED XT - E je k dispozici v královské modré a bílé. The XT - E White LED nabízí možnost vysoké účinnosti. V tomto dokumentu termín bílý označuje White XT - E LED bez ohledu na jeho účinnost. Pojmy Standardní a vysoká účinnost se používají v případě potřeby k rozlišení provádění vysoké účinnosti XT - E LED z XT - E LED bez možnosti vysoké účinnosti.
| Atribut produktu |
Hodnota atributu |
|---|---|
| Výrobce: | Cree vedl |
| Kategorie produktů: | Bílé LED |
| Rohs: | Podrobnosti |
| Produkt: | Bílé LED |
| Styl montáže: | SMD/SMT |
| Balíček / pouzdro: | 1414 (3535 metriky) |
| Barva osvětlení: | Cool White |
| Teplota vlnové délky/barev: | 6500 K |
| Svítící tok/zářivý tok: | 130 lm |
| Úhel sledování: | 115 stupňů |
| If - dopředný proud: | 350 Ma |
| VF - Vpřed napětí: | 2.85 V |
| Hodnocení energie: | 1 W |
| Délka: | 3,45 mm |
| Šířka: | 3,45 mm |
| Výška: | 2,36 mm |
| Maximální provozní teplota: | + 150 C |
| Barva objektivu: | Žluť |
| Rozměry objektivu: | 3,06 mm |
| Tvar objektivu: | Kupole |
| Průhlednost čoček: | Difúzní |
| Série: | XTEAWT |
| Obal: | Role |
| Obal: | Řezací páska |
| Obal: | Mousereel |
| Značka: | Cree vedl |
| Velikost LED: | 3,45 mm x 3,45 mm x 2,36 mm |
| Typ produktu: | Bílé LED |
| Množství tovární balení: | 1000 |
| Podkategorie: | LED diody |
| TradeName: | Xlamp |
| Typ: | LED diody s nízkým výkonem |
| VR - Reverzní napětí: | 5 V |
| Hmotnost jednotky: | 0,003527 oz |
Populární Tagy: XTEAWT-00-0000-000000GE1, Čína XTEAWT-00-0000-000000GE1 Výrobci, dodavatelé, továrna
Odeslat dotaz
Mohlo by se Vám také líbit







