
XTEAWT-00-0000-000000JE3
Bílé LED diody bílé 5000 K min-cri xlamp xTeawt
Popis
Optimalizovaná pro směrové, vysoce lumenové aplikace, od vnitřního a venkovního po přenosné a lampové vybavení, poskytuje LED Xlamp® XT-E vysoký výkon a vysokou spolehlivost v průmyslové nestandardní stopě XP/XT. LED XT -E nabízí výhody platformy XT/XP - kompaktní a osvědčené 3,45 mm x 3,45 mm balíčku a zavedený ekosystém - umožňující výrobcům osvětlení zjednodušit proces návrhu a zkrátit dobu na trh. LED XT-E je k dispozici v Royal Blue and White. Bílá LED XT-E nabízí možnost vysoké účinnosti. V tomto dokumentu termín bílý označuje White XT-E LED bez ohledu na jeho účinnost. Pojmy standardní a vysoká účinnost se používají, pokud je to nutné k rozlišení provádění vysoké účinnosti XT-E LED z LED XT-E bez možnosti vysoké účinnosti.
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Výrobce: | Cree vedl |
| Kategorie produktů: | Bílé LED |
| Rohs: | Podrobnosti |
| Produkt: | Bílé LED |
| Styl montáže: | SMD/SMT |
| Balíček / pouzdro: | 1414 (3535 metriky) |
| Barva osvětlení: | Cool White |
| Teplota vlnové délky/barev: | 5000 K |
| Svítící tok/zářivý tok: | 148 lm |
| Úhel sledování: | 115 stupňů |
| Pokud - dopředný proud: | 350 Ma |
| VF - dopředné napětí: | 2.85 V |
| Hodnocení energie: | 1 W |
| Délka: | 3,45 mm |
| Šířka: | 3,45 mm |
| Výška: | 2,36 mm |
| Maximální provozní teplota: | + 150 C |
| Barva objektivu: | Žluť |
| Rozměry objektivu: | 3,06 mm |
| Tvar objektivu: | Kupole |
| Průhlednost čoček: | Difúzní |
| Série: | XTEAWT |
| Obal: | Role |
| Obal: | Řezací páska |
| Obal: | Mousereel |
| Značka: | Cree vedl |
| Typ produktu: | Bílé LED |
| Množství továrny: | 1000 |
| Podkategorie: | LED diody |
| TradeName: | Xlamp |
| Typ: | LED diody s nízkým výkonem |
Populární Tagy: XTEAWT-00-0000-000000JE3, Čína XTEAWT-00-0000-000000JE3 Výrobci, dodavatelé, továrna
Odeslat dotaz
Mohlo by se Vám také líbit







