
Popis
Luxeon 3030 2 d je vysoký tok, hot-color cílená střední síla LED. Cílení horké barvy zajišťuje, že LED jsou v rámci barevného cíle za podmínek aplikací-85 stupňů. Luxeon 3030 2 d linie přichází ve všech ANSI CCT a poskytuje efektivitu a spolehlivost potřebnou pro vnitřní i venkovní osvětlovací trhy, pomocí průmyslového standardního balení 3,0 mm x 3,0 mm a 6V.
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Výrobce: | Lumileds |
| Kategorie produktů: | Bílé LED |
| Rohs: | Podrobnosti |
| Produkt: | Bílé LED |
| Styl montáže: | SMD/SMT |
| Balíček / pouzdro: | 3030 |
| Barva osvětlení: | Teplá bílá |
| Teplota vlnové délky/barev: | 3500 K |
| Svítící tok/zářivý tok: | 113 lm |
| Index vykreslování barev - CRI: | 80 |
| Úhel sledování: | 116 stupňů |
| Pokud - dopředný proud: | 120 Ma |
| VF - dopředné napětí: | 6 V |
| Hodnocení energie: | 720 MW |
| Délka: | 3 mm |
| Šířka: | 3 mm |
| Výška: | 0,52 mm |
| Minimální provozní teplota: | - 40 C |
| Maximální provozní teplota: | + 105 C |
| Barva objektivu: | Tónované |
| Rozměry objektivu: | 2,6 mm |
| Tvar objektivu: | Kulatý byt |
| Průhlednost čoček: | Difúzní |
| Série: | Luxeon 3030 2 d |
| Obal: | Role |
| Značka: | Lumileds |
| Vlhkost citlivá: | Ano |
| Typ produktu: | Bílé LED |
| Množství továrny: | 5000 |
| Podkategorie: | LED |
| TradeName: | Luxeon |
| Typ: | LED diody s vysokým výkonem |
| Hmotnost jednotky: | 0,082453 oz |
Populární Tagy: L130-3580003000W21, Čína L130-3580003000W21 Výrobci, dodavatelé, továrna
Dvojice:L1T2-5070000000000
Další:L1HX-3070200000000
Odeslat dotaz
Mohlo by se Vám také líbit







