
Popis
LUXEON 3030 2D je vysoce svítivá, žhavá-barevně cílená středně výkonná LED. Žhavé-cílení barev zajišťuje, že LED diody jsou v rámci barevného cíle při aplikačních podmínkách-85 stupňů. S použitím standardního průmyslového balení 3,0 mm x 3,0 mm a 6V řešení pro povrchovou montáž, LUXEON 3030 2D Line přichází ve všech ANSI CCT a poskytuje účinnost a spolehlivost požadovanou pro vnitřní i venkovní osvětlení.
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Výrobce: | Lumileds |
| Kategorie produktu: | Bílé LED diody |
| RoHS: | Podrobnosti |
| Produkt: | Bílé LED diody |
| Styl montáže: | SMD/SMT |
| Balíček / pouzdro: | 3030 |
| Barva podsvícení: | Studená bílá |
| Vlnová délka/teplota barvy: | 6500 K |
| Světelný tok / sálavý tok: | 118 lm |
| Index podání barev - CRI: | 80 |
| Úhel pohledu: | 116 stupňů |
| Pokud - Předat aktuální: | 120 mA |
| Vf - Dopředné napětí: | 6 V |
| Výkon: | 720 mW |
| Délka: | 3 mm |
| Šířka: | 3 mm |
| Výška: | 0,52 mm |
| Minimální provozní teplota: | - 40 C |
| Maximální provozní teplota: | + 105 C |
| Barva čočky: | Tónovaná |
| Rozměry objektivu: | 2,6 mm |
| Tvar čočky: | Kulatý plochý |
| Průhlednost objektivu: | Difúzní |
| Série: | LUXEON 3030 2D |
| Obal: | Role |
| Obal: | Řez pásku |
| Obal: | MouseReel |
| Značka: | Lumileds |
| Citlivé na vlhkost: | Ano |
| Typ produktu: | Bílé LED diody |
| Tovární množství balení: | 5000 |
| Podkategorie: | LED diody |
| obchodní jméno: | LUXEON |
| Typ: | Vysoce výkonné LED diody |
| Hmotnost jednotky: | 0,020015 unce |
Populární Tagy: l130-6580003000w21, Čína l130-6580003000w21 výrobci, dodavatelé, továrna
Odeslat dotaz
Mohlo by se Vám také líbit







