
Popis
LUXEON CZ Color Line je opticky pokročilé portfolio barevných a bílých LED diod. Řada LUXEON CZ Color Line, navržená tak, aby maximalizovala průraznost, je optimálním řešením LED pro architekturu, zábavu a osvětlení nouzových vozidel.
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Výrobce: | Lumileds |
| Kategorie produktu: | Bílé LED diody |
| RoHS: | Podrobnosti |
| Produkt: | Bílé LED diody |
| Styl montáže: | SMD/SMT |
| Balíček / pouzdro: | 0808 (metrika 2020) |
| Barva podsvícení: | Teplá bílá |
| Vlnová délka/teplota barvy: | 3000 K |
| Světelný tok / sálavý tok: | 95 lm |
| Index podání barev - CRI: | 80 |
| Úhel pohledu: | 120 stupňů |
| Pokud - Předat aktuální: | 350 mA |
| Vf - Dopředné napětí: | 2.75 V |
| Výkon: | 1 W |
| Délka: | 2 mm |
| Šířka: | 2 mm |
| Výška: | 0,8 mm |
| Minimální provozní teplota: | - 40 C |
| Maximální provozní teplota: | + 135 C |
| Barva čočky: | Tónovaná |
| Tvar čočky: | Náměstí |
| Průhlednost objektivu: | Jasný |
| Série: | LUXEON CZ Barva |
| Obal: | Role |
| Obal: | Řez pásku |
| Obal: | MouseReel |
| Značka: | Lumileds |
| Typ produktu: | Bílé LED diody |
| Tovární množství balení: | 1000 |
| Podkategorie: | LED diody |
| obchodní jméno: | LUXEON |
| Typ: | LED diody nízké spotřeby |
| Hmotnost jednotky: | 0,005046 oz |
Populární Tagy: l1cu-3080000000000, Čína l1cu-3080000000000 výrobci, dodavatelé, továrna
Dvojice:L1CU-4080000000000
Další:L1CU-2780000000000
Odeslat dotaz
Mohlo by se Vám také líbit







