
Popis
Luxeon V je balíček s vysokým výkonem založený na měřítku čipu (CSP) navržený tak, aby dodával maximální tok v kompaktní stopě 4,0 mm x 4,0 mm. Luxeon V nabízí jedinečnou kombinaci vysoké účinnosti při vysokém proudu s extrémně nízkým tepelným odporem a optimalizovaným zářením pro podporu návrhů příslušenství příští generace. Luxeon V, která se staví na silných stránkách lumiled vzorované vzorované technologie CSP (PSS) CSP, nabízí nejvyšší proudovou schopnost ve své třídě.
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Výrobce: | Lumileds |
| Kategorie produktů: | Bílé LED |
| Rohs: | Podrobnosti |
| Produkt: | Bílé LED |
| Styl montáže: | SMD/SMT |
| Barva osvětlení: | Cool White |
| Teplota vlnové délky/barev: | 6500 K |
| Svítící tok/zářivý tok: | 580 lm |
| Index vykreslování barev - CRI: | 70 |
| Úhel sledování: | 120 stupňů |
| Pokud - dopředný proud: | 1.4 A |
| VF - dopředné napětí: | 2.84 V |
| Délka: | 4 mm |
| Šířka: | 4 mm |
| Výška: | 2,7 mm |
| Minimální provozní teplota: | - 40 C |
| Maximální provozní teplota: | + 130 C |
| Rozměry objektivu: | 3,6 mm |
| Tvar objektivu: | Kupole |
| Série: | Luxeon v |
| Obal: | Role |
| Značka: | Lumileds |
| Velikost LED: | 4 mm x 4 mm x 2,7 mm |
| Typ produktu: | Bílé LED |
| Množství tovární balení: | 1000 |
| Podkategorie: | LED diody |
| TradeName: | Luxeon v |
| Typ: | LED diody s vysokým výkonem |
| Hmotnost jednotky: | 0,013785 oz |
Populární Tagy: L1V1-657T03V500000, Čína L1V1-657T03V500000 Výrobci, dodavatelé, továrna
Dvojice:LXZ1-PM01
Další:L150-6570500600000
Odeslat dotaz
Mohlo by se Vám také líbit







