
Popis
LUXEON CoB represents a new breakthrough for arrays. The efficacies will be >160 LM/W pro produkty 70CRI a 80CRI. Díky svému malému povrchu emitujícímu světla (LES) a vedoucího tepelného odolnosti vůči průmyslu se Luxeon Cob snadno pracuje, což umožňuje zjednodušené a levnější nákladné návrhy svítidel. Luxeon Cobs jsou testovány na teplé teplé provozní podmínky 85 stupňů-Real World-což znamená, že lze minimalizovat další testování. LED LED LED LUXEON COB jsou k dispozici ve třístupňové makadamové elipse, což zajišťuje jednotný optický výkon v široké škále aplikací.
| Atribut produktu |
Hodnota atributu |
|---|---|
| Výrobce: | Lumileds |
| Kategorie produktů: | Bílé LED |
| Rohs: | Podrobnosti |
| Produkt: | LED diody bílých klasů |
| Styl montáže: | SMD/SMT |
| Balíček / pouzdro: | Cob- Chip-on-Deard |
| Barva osvětlení: | Teplá bílá |
| Teplota vlnové délky/barev: | 3000 K |
| Svítící tok/zářivý tok: | 4043 LM |
| Index vykreslování barev - CRI: | 90 |
| Úhel sledování: | 115 stupňů |
| Pokud - dopředný proud: | 900 Ma |
| VF - dopředné napětí: | 34.8 V |
| Hodnocení energie: | 31.3 W |
| Délka: | 24 mm |
| Šířka: | 20 mm |
| Výška: | 1,5 mm |
| Minimální provozní teplota: | - 40 C |
| Maximální provozní teplota: | + 85 C |
| Barva objektivu: | Tónované |
| Rozměry objektivu: | 15 mm |
| Tvar objektivu: | Kulatý byt |
| Průhlednost čoček: | Difúzní |
| Série: | Luxeon Cob Core |
| Obal: | Trubice |
| Značka: | Lumileds |
| Velikost LED: | 20 mm x 24 mm x 1,5 mm |
| Typ produktu: | Bílé LED |
| Množství tovární balení: | 100 |
| Podkategorie: | LED diody |
| TradeName: | Freshfocus |
| Typ: | LED diody s vysokým výkonem |
Populární Tagy: L2C5-30901208F1500, Čína L2C5-30901208F1500 Výrobci, dodavatelé, továrna
Dvojice:L2C4-3090-L05E1200
Další:L2C4-3090-L08E1400
Odeslat dotaz
Mohlo by se Vám také líbit







