
Popis
Luxeon MZ je neomezená multi-die LED navržená tak, aby umožnila venkovní a průmyslové aplikace se všemi vlastnostmi Luxeonu M, včetně identické pájecí stopy, ale umožňující přísnější ovládání paprsku a vyšší úder kvůli menší zjevné velikosti zdroje. Se svobodou od binningu a vedoucího výkonu spadá Luxeon MZ do jediné 3- nebo 5-krokové elipsy makadamu soustředěnou v ANSI, aby byla zajištěna konzistence barev z LED k LED, což poskytuje vysokou účinnost a vysokou hustotu toku z jednotného zdroje s těsnou korelovanou kontrolou teploty barevné teploty. Vynikající kvalita světla, objem lumenů a účinnost skutečného světa umožňují přední výkon a efektivní rozvoj řešení v široké škále osvětlovacích segmentů.
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Výrobce: | Lumileds |
| Kategorie produktů: | Bílé LED |
| Rohs: | Podrobnosti |
| Produkt: | Bílé LED |
| Styl montáže: | SMD/SMT |
| Balíček / pouzdro: | SMD-2 |
| Barva osvětlení: | Teplá bílá |
| Teplota vlnové délky/barev: | 3000 K |
| Svítící tok/zářivý tok: | 600 lm |
| Index vykreslování barev - CRI: | 90 |
| Úhel sledování: | 120 stupňů |
| Pokud - dopředný proud: | 700 Ma |
| VF - dopředné napětí: | 12 V |
| Délka: | 4,2 mm |
| Šířka: | 4 mm |
| Výška: | 0,74 mm |
| Minimální provozní teplota: | - 40 C |
| Maximální provozní teplota: | + 120 C |
| Barva objektivu: | Tónované |
| Tvar objektivu: | Náměstí |
| Série: | Luxeon Mz |
| Obal: | Role |
| Značka: | Lumileds |
| Velikost LED: | 4,2 mx 4 mm x 0,74 mm |
| Typ produktu: | Bílé LED |
| Množství továrny: | 500 |
| Podkategorie: | LED |
| TradeName: | Luxeon |
| Typ: | LED diody střední síly |
| Hmotnost jednotky: | 0,006893 oz |
Populární Tagy: LMZ9-SW30, Čína LMZ9-SW30 Výrobci, dodavatelé, továrna
Odeslat dotaz
Mohlo by se Vám také líbit







