
CDM-6-3018-90-18-DW01
LED osvětlení moduly Cob Warm Dimming vedl 3000k na 1800 K
Popis
Zařízení Luminus Warm Dimming LED Spot Moduly Funkce Dim - na - teplý ovládací čip na kovové desce PCB. Tento modul LED CUBEPOWER ™ má vysokou hustotu lumen a umožňuje úhly paprsku 10 °. Modul LED je k dispozici s "Halogen - jako" - DW01 a "Linear - styl" - DW02 Dimming Curve Možnosti. Tento modul LED je k dispozici v rozměrech balíčku série CDM-6, 9, 14 a 18. Modul poskytuje teplé stmívání 3000 kk až 1800 tisíc pro rezidenční osvětlení a teplé stmívání 4000 k 2700 000 pro komerční osvětlení. Aplikace zahrnují rezidenční a komerční osvětlení, strop a světlo na stěně a multifunkční vesmírné osvětlení.
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Výrobce: | Zařízení Luminus |
| Kategorie produktů: | Moduly LED osvětlení |
| Rohs: | Podrobnosti |
| Produkt: | LED moduly, světelné místo |
| Počet LED: | 6 LED |
| Barva osvětlení: | Teplá bílá |
| Teplota vlnové délky/barev: | 1800 K, 3000 K |
| Svítící tok/zářivý tok: | 500 lm |
| If - dopředný proud: | 300 Ma |
| VF - Vpřed napětí: | 18 V |
| Šířka: | 12 mm |
| Délka: | 15 mm |
| Obal: | Podnos |
| Značka: | Zařízení Luminus |
| Index vykreslování barev - CRI: | 90 |
| Výška: | 1,58 mm |
| Tvar objektivu: | Náměstí |
| Hodnocení energie: | 5.5 W |
| Typ produktu: | LED žárovky a moduly |
| Množství továrny: | 400 |
| Podkategorie: | LED osvětlení |
| Úhel sledování: | 130 stupňů |
| Hmotnost jednotky: | 0,572232 oz |
Populární Tagy: CDM-6-3018-90-18-DW01, Čína CDM-6-3018-90-18-DW01 Výrobci, dodavatelé, továrna
Odeslat dotaz
Mohlo by se Vám také líbit







