
Popis
GB PSLM31.13 Duris® S 5 Kompaktní, mid - Power Duris® S 5 LED s průmyslovým standardním balíčkem 3030, který přichází s vysokou účinností, kvalitou barev a dlouhou životností. Ideální volba pro indoor všeobecné aplikace osvětlení.
Aplikace
- Architektura
- Architektura / zahradní osvětlení (LED & Laser)
- Zdravotní osvětlení
- Osvětlení nálady
- fototerapie
Funkce:
- balíček: Bílý balíček SMT, bezbarvá čirá pryskyřice
- typ. Radiace: 120 stupňů (Lambertian Emiter)
- Údržba Lumen: Výsledky testu podle k dispozici IESNA LM-80
- ESD: 2 kV acc. ANSI/ESDA/JEDEC JS-001 (HBM, třída 2)
- světelný tok: typ . 9 lm - světelná účinnost: typ . 32 lm/w
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Výrobce: | AMS OSRAM |
| Kategorie produktů: | Jednorázové LED diody |
| Rohs: | |
| Produkt: | Modré LED |
| Styl montáže: | SMD/SMT |
| Balíček / pouzdro: | 1212 (3030 metrika) |
| Teplota vlnové délky/barev: | 470 nm |
| Barva osvětlení: | Modrý |
| Svítící tok/zářivý tok: | 10.3 lm |
| If - dopředný proud: | 100 Ma |
| VF - Vpřed napětí: | 2.85 V |
| Hodnocení energie: | 290 MW |
| Barva objektivu: | Bezbarvý |
| Rozměry objektivu: | 2,55 mm x 2,55 mm |
| Tvar objektivu: | Náměstí |
| Průhlednost čoček: | Jasný |
| Série: | GB PSLM31.13 |
| Obal: | Role |
| Značka: | AMS OSRAM |
| Výška: | 0,6 mm |
| Délka: | 3 mm |
| Světelná intenzita: | 3.4 CD |
| Maximální provozní teplota: | + 100 C |
| Minimální provozní teplota: | - 40 C |
| Vlhkost citlivá: | Ano |
| Typ produktu: | Jednorázové LED diody |
| 4500 | |
| Podkategorie: | LED diody |
| TradeName: | Duris |
| Typ: | Jednorázové LED diody |
| Úhel sledování: | 120 stupňů |
| Šířka: | 3 mm |
| Část # aliasy: | Q65112A6863 |
Populární Tagy: GB PSLM31.13-DUES-23-1, Čína GB PSLM31.13-DUES-23-1 Výrobci, dodavatelé, továrna
Odeslat dotaz
Mohlo by se Vám také líbit







