
Popis
Oslon® Square GW CSSRM3.Em Pátá generace Oslon Square se zlepšeným vzorem záření a zvýšeným výkonem. Nejvíce kompaktní vysoká - LED LED s dobře známou vynikající robustnost, vysokou spolehlivost, dlouhou životnost a nízkou tepelnou odolnost.
Aplikace
- zábava
- vnitřní osvětlení
- venkovní a průmyslové osvětlení
Funkce
- balíček: keramický balíček SMT s silikonovým objektivem
- typ. Radiace: 120 stupňů (Lambertian Emiter)
- Barva Teplota: 2700K - 5700 K
- CRI: 80 (min.), 82 (typ.), R9: 0 (min.)
- ESD: 8 kV acc. ANSI/ESDA/JEDEC JS-001 (HBM, třída 3B)
- světelný tok: typ . 301 lm @ 3000 k, 85 stupňů
- světelná účinnost: typ . 153 lm/w @ 3000 k, 85 stupňů
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Výrobce: | AMS OSRAM |
| Kategorie produktů: | Bílé LED |
| Barva osvětlení: | Teplá bílá |
| Teplota vlnové délky/barev: | 5000 K |
| Světelná intenzita: | 101 CD |
| Svítící tok/zářivý tok: | 320 lm |
| Index vykreslování barev - CRI: | 80 |
| Úhel sledování: | 120 stupňů |
| If - dopředný proud: | 700 Ma |
| VF - Vpřed napětí: | 2.8 V |
| Hodnocení energie: | 2 W |
| Délka: | 3 mm |
| Šířka: | 3 mm |
| Výška: | 2,02 mm |
| Minimální provozní teplota: | - 40 C |
| Maximální provozní teplota: | + 125 C |
| Série: | GW CSSRM3. Písmeno m |
| Obal: | Role |
| Obal: | Řezací páska |
| Značka: | AMS OSRAM |
| Vlhkost citlivá: | Ano |
| Typ produktu: | Bílé LED |
| 3000 | |
| Podkategorie: | LED diody |
| TradeName: | Oslon |
| Typ: | LED diody s vysokým výkonem |
| Část # aliasy: | Q65113A4536 |
Populární Tagy: GW CSSRM3.EM - N5N8 - xx53-1, China GW CSSRM3.EM-N5N8-XX53-1 výrobci, továrna, továrna
Odeslat dotaz
Mohlo by se Vám také líbit







