
GW J9LHS2.4M - C0C 7-2+35+13+30 AW-1
Multi - barevné LED diody pevnější vlnové délky s vysokou CRI
Popis
Duris ® E 5050 GW J9LHS2.4M
Toto zařízení 5050 RGBW je první 4 - barevný balíček IN-1 pro aplikace obecného osvětlení od AMS OSRAM. Je vybaven průmyslovým výkonnostním výkonem a formy a slibuje pro zákazníky vynikající spolehlivost. Každý čip je individuálně ovládán tak, aby umožnil možnosti vysokého přizpůsobení spolu s těsnou vlnovou délkou a barevným binningem pro vynikající homogenitu.
Aplikace
- okolní osvětlení
- zábava
- Domů a automatizace budov
- vnitřní osvětlení
- venkovní a průmyslové osvětlení
- Robotics
Funkce
- balíček: multi - LED color
- typ. Radiace: 120 stupňů (Lambertian Emiter)
- Barva Teplota: 3000K - 5700 K
- CRI: 82 (min.)
- ESD: 2 kV acc. ANSI/ESDA/JEDEC JS-001 (HBM, třída 2)
- Průmyslový standard: ROHS a REACH
- světelná intenzita: typ . 15000 MCD @ 3000K
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Výrobce: | AMS OSRAM |
| Kategorie produktů: | Multi - barevné LED diody |
| Rohs: | |
| Produkt: | RGBW LED |
| Balíček / pouzdro: | 2020 (5050 metrika) |
| Teplota vlnové délky/barev: | 630 nm, 575 nm, 480 nm |
| Svítící tok/zářivý tok: | 38,9 lm |
| Úhel sledování: | 120 stupňů |
| If - dopředný proud: | 100 Ma |
| VF - Vpřed napětí: | 2.1 V, 2.9 V, 3 V, 3.1 V |
| Hodnocení energie: | 210 MW, 300 MW, 310 MW, 290 MW |
| Barva objektivu: | Bezbarvý |
| Značka: | AMS OSRAM |
| Výška: | 11 mm |
| Délka: | 50 mm |
| Světelná intenzita: | 13 CD |
| Maximální provozní teplota: | + 85 C |
| Minimální provozní teplota: | - 40 C |
| Vlhkost citlivá: | Ano |
| Obal: | Role |
| Obal: | Řezací páska |
| Typ produktu: | Multi - barevné LED diody |
| Série: | GW J9LHS2.4M |
| 1000 | |
| Podkategorie: | LED diody |
| TradeName: | Duris |
| Typ: | LED diody s nízkým výkonem |
| Šířka: | 50 mm |
| Část # aliasy: | Q65113A4660 |
Populární Tagy: GW J9LHS2.4M - C0C 7-2+35+13+30 AW - 1, China GW J9LHS2.4M-C0C 7-2+35+13+30 AW-1 Výrobci, dodavatelé, továrna
Odeslat dotaz
Mohlo by se Vám také líbit







