
Gw jclps2.em - H3H8-A333-1-2
ΦV=31.5 ... 40.5 lm, 5000 K (pokud=65 ma)
Popis
Duris ® E 3 GW JCLPS2.EM (Gen 2)
Představujeme novou generaci - 2 Duris® E3, která kombinuje vyšší účinnost a vyšší tok v kompaktním průmyslu - kompatibilním tvarovým faktorem (3,0 mm x 1,4 mm). Dokonale vhodné pro různé homogenní i osvětlovací aplikace, jako je lineární osvětlení a aplikace navržené štíhlé.
Aplikace
- světla oblasti
- Downlights/Reflektors
- Retrofity lampy
- Osvětlení nálady
- stolní lampa
Funkce
- balíček: Bílý balíček SMT, barevný diffuzní silikonová pryskyřice
- typ. Radiace: 120 stupňů (Lambertian Emiter)
- Barva Teplota: 2700K - 6500 K
- cri: 80 (min.), 82 (typ.), R9: 0 (min.)
- ESD: 2 kV acc. ANSI/ESDA/JEDEC JS-001 (HBM, třída 2)
- světelný tok: typ . 33.7 lm @ 4000K
- světelná účinnost: typ . 182 lm/w @ 4000k

|
Typ |
Teplota barev |
Světelný tok 1 if=65 ma φv |
|
Gw jclps2.em - H1H8-A838-1-2 |
2700 K |
28.5 ... 40.5 lm |
|
GW jclps2.em - H1H8-XX58-1-2 |
2700 K |
28.5 ... 40.5 lm |
|
Gw jclps2.em - H2H8-A737-1-2 |
3000 K |
30.0 ... 40.5 lm |
|
Gw jclps2.em - H2H8-XX57-1-2 |
3000 K |
30.0 ... 40.5 lm |
|
Gw jclps2.em - H3H8-A636-1-2 |
3500 K |
31.5 ... 40.5 lm |
|
Gw jclps2.em - H3H8-XX56-1-2 |
3500 K |
31.5 ... 40.5 lm |
|
Gw jclps2.em - H3H8-A535-1-2 |
4000 K |
31.5 ... 40.5 lm |
|
Gw jclps2.em - H3H8-XX55-1-2 |
4000 K |
31.5 ... 40.5 lm |
|
Gw jclps2.em - H3H8-A333-1-2 |
5000 K |
31.5 ... 40.5 lm |
|
Gw jclps2.em - H3H8-XX53-1-2 |
5000 K |
31.5 ... 40.5 lm |
|
Gw jclps2.em - H3H8-A232-1-2 |
5700 K |
31.5 ... 40.5 lm |
|
Gw jclps2.em - H3H8-XX52-1-2 |
5700 K |
31.5 ... 40.5 lm |
|
Gw jclps2.em - H3H8-A131-1-2 |
6500 K |
31.5 ... 40.5 lm |
|
Gw jclps2.em - H3H8-XX51-1-2 |
6500 K |
31.5 ... 40.5 lm |
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Výrobce: | AMS OSRAM |
| Kategorie produktů: | Bílé LED |
| Rohs: | |
| Balíček / pouzdro: | 3014 |
| Barva osvětlení: | Teplá bílá |
| Teplota vlnové délky/barev: | 5000 K |
| Světelná intenzita: | 9.08 CD |
| Svítící tok/zářivý tok: | 27,5 lm |
| Index vykreslování barev - CRI: | 80 |
| Úhel sledování: | 120 stupňů |
| If - dopředný proud: | 65 Ma |
| VF - Vpřed napětí: | 2.85 V |
| Hodnocení energie: | 200 MW |
| Délka: | 3,03 mm |
| Šířka: | 1,35 mm |
| Výška: | 0,7 mm |
| Minimální provozní teplota: | - 40 C |
| Maximální provozní teplota: | + 100 C |
| Série: | GW JCLPS2.EM |
| Obal: | Role |
| Obal: | Řezací páska |
| Obal: | Mousereel |
| Značka: | AMS OSRAM |
| Vlhkost citlivá: | Ano |
| Typ produktu: | Bílé LED |
| 10000 | |
| Podkategorie: | LED |
| TradeName: | Duris |
| Typ: | LED diody s vysokým výkonem |
| Část # aliasy: | Q65112A8484 |
Populární Tagy: GW JClps2.em - H3H8 - A333-1-2, Čína GW JCLPS2.EM-H3H8-A333-1-2 Výrobci, dodavatelé, továrna
Odeslat dotaz
Mohlo by se Vám také líbit







