
Gw jtlps3.em - jmkk - xx310-1
ΦV=56 ... 68 lm, MonttingMethode: SDCM 3, 2200 K (pokud=150 ma)
Popis
Duris® E 2835 GW JTLPS3.EM DURIS® E 2835 FLEX nabízí plnou škálu CCT od 1800 k 6500K, se širokým úhlem paprsku a kompaktním formátem (2,8 mm x 3,5 mm). To je klíč k laditelným a homogenním aplikacím osvětlení, kde je flex Duris® E 2835 nejlépe namontován na zakřivené příslušenství, jako je kulaté stropní světlo. Duris® E 2835 nikdy nedokáže zapůsobit na svůj výkon na úrovni systému.
Aplikace
- vnitřní osvětlení
Funkce
- balíček: Bílý balíček SMT, barevný diffuzní silikonová pryskyřice
- typ. Radiace: 120 stupňů (Lambertian Emiter)
- Barva Teplota: 1800K - 6500 K
- cri: 80 (min.), 82 (typ.)
- Údržba Lumen: Výsledky testu podle dostupných IESNA LM-80
- ESD: 2 kV acc. ANSI/ESDA/JEDEC JS-001 (HBM, třída 2)
- světelný tok: typ . 74 lm @ 4000 k
- světelná účinnost: typ . 167 lm/w @ 4000 k
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Výrobce: | AMS OSRAM |
| Kategorie produktů: | Bílé LED |
| Rohs: | |
| Produkt: | Bílé LED |
| Styl montáže: | SMD/SMT |
| Barva osvětlení: | Bílý |
| Teplota vlnové délky/barev: | 2200 K |
| Svítící tok/zářivý tok: | 56 lm |
| Index vykreslování barev - CRI: | 80 |
| Úhel sledování: | 120 stupňů |
| If - dopředný proud: | 150 Ma |
| VF - Vpřed napětí: | 2.96 V |
| Délka: | 3,25 mm |
| Šířka: | 2,7 mm |
| Výška: | 0,7 mm |
| Minimální provozní teplota: | - 40 C |
| Maximální provozní teplota: | + 100 C |
| Tvar objektivu: | Obdélník |
| Průhlednost čoček: | Difúzní |
| Série: | GW JTLPS3.EM |
| Obal: | Role |
| Obal: | Řezací páska |
| Značka: | AMS OSRAM |
| Konfigurace: | Singl |
| Vlhkost citlivá: | Ano |
| 100000 | |
| Podkategorie: | LED diody |
| TradeName: | Duris |
| Část # aliasy: | Q65113A9016 |
Populární Tagy: GW JTLPS3.EM - JMKK - XX310 - 1, China GW JTLPS3.EM - JMKK-XX310-1 Výrobci, Factory, Factory
Odeslat dotaz
Mohlo by se Vám také líbit







