
Popis
Osconiq ™ P 3737 (2W) GW Pusra2.hw zbrusu nový, upgradovaný vysoký - Power LED s nejnovější technologií čipových technologií AMS Osram a novou generací optimalizované čočky, což poskytuje vedoucí výkonnost, vynikající robustnost a dlouhý život. S vysokou účinností červených dostupných ve třech vlnových délkách nabízí rodina pět barev pro snadný design a vysokou flexibilitu pro všechny vaše potřeby zahradnictví.
Aplikace
- Agriculture & Horticulture
- zábava
- vnitřní osvětlení
- venkovní a průmyslové osvětlení
Funkce
- balíček: SMD epoxy balíček se silikonovým čočkou
- ESD: 8 kV acc. ANSI/ESDA/JEDEC JS-001 (HBM, třída 3B)
- typ. Záření: 120 stupňů
- Radiant Flux ( @ 700ma): typ . 1168 mw @ 85 stupeň (M3 bin)
- Radiant Efficiency ( @ 700ma): typ . 59.0% @ 85 stupňů (m3 bin)
- FOTON FUX ( @ 700MA): typ . 5.15 μmol/S @ 85 stupňů (M3 Bin)
- Photon Flux Efficicacy ( @ 700ma): typ . 2.60 μmol/j @ 85 stupňů (M3 bin)
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Výrobce: | AMS OSRAM |
| Kategorie produktů: | Bílé LED |
| Rohs: | |
| Produkt: | Bílé LED |
| Styl montáže: | SMD/SMT |
| Barva osvětlení: | Bílý |
| Svítící tok/zářivý tok: | 1123 MW |
| Úhel sledování: | 120 stupňů |
| If - dopředný proud: | 700 Ma |
| VF - Vpřed napětí: | 2.83 V |
| Hodnocení energie: | 2 W |
| Délka: | 3,7 mm |
| Šířka: | 3,7 mm |
| Výška: | 2,37 mm |
| Minimální provozní teplota: | - 40 C |
| Maximální provozní teplota: | + 125 C |
| Barva objektivu: | Bezbarvý |
| Rozměry objektivu: | 3,7 mm x 1,62 mm |
| Tvar objektivu: | Kupole |
| Průhlednost čoček: | Jasný |
| Série: | P3737 |
| Obal: | Role |
| Obal: | Řezací páska |
| Značka: | AMS OSRAM |
| Vlhkost citlivá: | Ano |
| 3000 | |
| Podkategorie: | LED diody |
| TradeName: | Osconiq |
| Typ: | LED s vysokým výkonem |
| Část # aliasy: | Q65115A0372 |
Populární Tagy: GW pusra2.hw - S7T3 - M5-1, China GW Pusra2.HW-S7T3-M5-1 Výrobci, dodavatelé, továrna
Odeslat dotaz
Mohlo by se Vám také líbit







