
Popis
SFH 203 Silicon PIN Photodiode
Aplikace
- Řízení přístupu a zabezpečení
- Zařízení a nástroje
Vlastnosti
- Balení: čirý epoxid
- ESD: 2 kV podle na ANSI/ESDA/JEDEC JS-001 (HBM, třída 2)
- Rozsah vlnových délek (S10 %) 400 nm až 1100 nm
- Krátká doba přepínání (typ . 5 ns)
Plastový obal s LED diodami o velikosti - 5 mm
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Výrobce: | ams OSRAM |
| Kategorie produktu: | Fotodiody |
| RoHS: | Podrobnosti |
| Produkt: | PIN fotodiody |
| Balíček / pouzdro: | T-1 3/4 |
| Styl montáže: | Přes díru |
| Špičková vlnová délka: | 850 nm |
| Temný proud: | 1 nA |
| Vr - Reverzní napětí: | 50 V |
| Doba vzestupu: | 5 ns |
| Doba podzimu: | 5 ns |
| Stupně úhlu poloviční intenzity: | 20 stupňů |
| Minimální provozní teplota: | - 40 C |
| Maximální provozní teplota: | + 100 C |
| Série: | SFH 203 |
| Značka: | ams OSRAM |
| Výška: | 9 mm |
| Pokud - Předat aktuální: | 80 mA |
| Délka: | 5,9 mm |
| Ekvivalentní výkon šumu - NEP: | 2,9E-14 W/sqrt Hz |
| Obal: | Hromadně |
| Ztráta energie Pd -: | 150 mW |
| Fotoproud: | 80 uA |
| Typ produktu: | Fotodiody |
| Odezva: | 0.62 A/W |
| Tovární množství balení: | 1000 |
| Podkategorie: | Optické detektory a senzory |
| Vf - Dopředné napětí: | 1.3 V |
| Šířka: | 5 mm |
| Část # Aliasy: | Q62702P0955 |
| Hmotnost jednotky: | 0,008113 oz |
Populární Tagy: sfh 203, Čína sfh 203 výrobci, dodavatelé, továrna
Dvojice:SFH 203 FA
Další:SFH 4718A
Odeslat dotaz
Mohlo by se Vám také líbit







