
Popis
Průměrná jamka GSM18B 18W Single - Výstupní lékařské adaptéry jsou vybaveny standardním výkonem IEC320-C8 IEC320-C8, přijímání vstupního rozsahu od 80VAcdo 264VAc. Tato desktopová zařízení dodává výstupní napětí mezi 5 VDCa 48VDCsplnit požadavky na různé miniaturní zdravotnické prostředky. Obvodový design splňuje mezinárodní lékařské standardy (2XMOPP) a nabízí ultra - nízký únik proudu (<50pA). These adapters come with a three-year warranty. MEAN WELL GSM18B adapters are ideal for blood glucose meters, blood pressure meters, nebulizers, inhalers, and portable medical devices.
Funkce
- Universal AC vstup / plný rozsah
- 2-pólové AC vstup IEC320-C8
- Schváleno lékařské bezpečnosti (2xmopp mezi primárním až sekundárním)
- Vhodné pro aplikaci BF s příslušnou systémovou úvahou
- Nízký únik proudu<50pA
- Žádná spotřeba energie zatížení<0.1W
- Úroveň energetické účinnosti VI (s výjimkou 5V až 9V pro úroveň V)
- V souladu s EISA 2007 DOE, NRCAN, AU NZ MEPS, EU ERP a splňovat CoC verze 5
- Vysoká účinnost až 88%
- Vysoká provozní teplota až do +60 stupně
- Síla třídy II (bez zemního kolíku)
- Zkrat, přetížení a přepětí ochrany
- Plně uzavřené plastové pouzdro
- LED indikátor pro zapnutí
- Volitelný zámek - Typ DC Plug
- 100% Burn Full Load - v testu
- 3letá záruka
Aplikace
- Metry glukózy v krvi
- Měřiče krevního tlaku
- Nebulizátory
- Inhalátory
- Přenosné zdravotnické prostředky
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Výrobce: | Znamená dobře |
| Kategorie produktů: | Stolní střídavé adaptéry |
| Rohs: | Podrobnosti |
| AC zástrčka zahrnuta/požadované: | Požadovaný |
| Kraj: | Univerzální |
| Vstupní napětí: | 80 VAC až 264 VAC, 113 VDC až 370 VDC |
| Počet výstupů: | 1 výstup |
| Výstupní výkon: | 18 W |
| Výstupní napětí - kanál 1: | 9 VDC |
| Výstupní proud - kanál 1: | 2 A |
| Průmysl: | Lékařský |
| Typ konektoru: | Connector Barrel |
| Výstupní konektor DC: | 2,1 mm zástrčka (2.1x5.5) |
| DC délka výstupního kabelu: | 1.2 m |
| Účinnost: | Úroveň V. |
| Série: | GSM18B |
| Norma: | 2xmopp |
| Schválení: | EN60601-1, ES60601-1 |
| Značka: | Znamená dobře |
| Délka kolíku středu: | 11,5 mm |
| Dodržování: | EN60601-1, ES60601-1 |
| Výška: | 33 mm |
| Délka: | 79 mm |
| Regulace zatížení: | Regulované |
| Styl montáže: | Desktop |
| Obal: | Hromad |
| Typ produktu: | Stolní střídavé adaptéry |
| Množství továrny: | 60 |
| Podkategorie: | AC - DC napájení |
| Šířka: | 54 mm |
| Hmotnost jednotky: | 7.231162 oz |
Populární Tagy: GSM18B09-P1J, Čína GSM18B09-P1J Výrobci, dodavatelé, továrna
Dvojice:RPS-500-24-SF
Další:MPM-05-5
Odeslat dotaz
Mohlo by se Vám také líbit







