
Popis
Průměrná jamka IRM - 30 AC - DC napájecí zdroje jsou miniaturní 30w, jednorázový encapsulovaný napájecí napájení s univerzálním vstupním napětím 85 VAcdo 264VAc. 94V - 0 Plastové pouzdro zpomalené hoření a plně - Pottted Silicone Zvyšuje rozptyl tepla a splňuje poptávku vibrací Anti - až do 5g. Poskytuje také odolnost proti prachu a vlhkosti. IRM - 30 má vysokou účinnost až 90% a extrémně nízká NO - zatížení spotřeby energie pod 0,1W, naplňující požadavky na nízkou energii pro elektroniku. Celá série průměrných jamek je design třídy II (bez PG PIN), který zahrnuje vestavěné filtrační komponenty EMI a umožňuje soulad s třídou EN55022 B. Kromě standardního modelu zahrnuje IRM-30 také model typu šroubového terminálu.
Funkce
- Universal AC vstup / plný rozsah
- Kompaktní velikost
- Zkrat, přetížení a ochrana přepětí
- Chlazení volným proudem vzduchu
- Izolační třída II
- Žádná spotřeba energie zatížení<0.1W
- Pass LPS
- 100% hoření plného zatížení - Při testu
- Vysoká spolehlivost
- 3letá záruka
Aplikace
- Průmyslové elektrické vybavení
- Mechanické vybavení
- Automatizační vybavení továrny
- Hand - držené elektronické zařízení
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Výrobce: | Znamená dobře |
| Kategorie produktů: | AC/DC výkonové moduly |
| Rohs: | Podrobnosti |
| Výstupní výkon: | 31.2 W |
| Vstupní napětí: | 85 VAC až 264 VAC |
| Počet výstupů: | 1 výstup |
| Výstupní napětí - kanál 1: | 24 VDC |
| Výstupní proud - kanál 1: | 1.3 A |
| Délka: | 69,5 mm |
| Šířka: | 39 mm |
| Výška: | 24 mm |
| Průmysl: | Průmyslový |
| Série: | IRM-30 |
| Značka: | Znamená dobře |
| Styl případu: | Zapouzdřené |
| Vstupní frekvence: | 47 Hz až 440 Hz |
| Regulace zatížení: | Není regulován |
| Styl montáže: | Přes díru |
| Otevřený rám/uzavřený: | Uzavřené |
| Obal: | Hromad |
| Typ produktu: | AC - DC Power Modules |
| Množství tovární balení: | 144 |
| Podkategorie: | Napájecí zdroje |
| Část # aliasy: | LD30-23B24R2 |
| Hmotnost jednotky: | 3,844862 oz |
Populární Tagy: IRM-30-24, Čína IRM-30-24 Výrobci, dodavatelé, továrna
Odeslat dotaz
Mohlo by se Vám také líbit







