
Popis
Série LRS-35 je napájecí zdroj s jedním výstupem 35 W s nízkým profilem 30 mm. Celá řada přijela vstupu v celém rozsahu 85 ~ 264VAC a poskytuje výstupní napěťové potrubí 5V, 12V, 15V, 24V36V a 48 V.
Kromě vysoké účinnosti až do 89%zvyšuje konstrukce kovového sítí kanalizační disipaci LRS -35, že celá série funguje od -30 'stupně do 70' stupně pod afan. LRS-35 má úplné funkce ochrany a 5G antivibrační schopnosti; Je splněno mezinárodních bezpečnostních předpisů, jako je TUV BS EN/EN62368-1BS EN/EN60335-1, BS EN/EN61558-11-2-16, UL62368-1 a GB 4943.1.LRS-35 série slouží jako řešení napájecího napájení pro různé průmyslové aplikace.
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Výrobce: | Znamená dobře |
| Kategorie produktů: | Přepínání napájecích zdrojů |
| Rohs: | Podrobnosti |
| Produkt: | Přepínání zásob |
| Výstupní napěťový kanál 1: | 12 VDC |
| Počet výstupů: | 1 výstup |
| Výstupní výkon: | 36 W |
| Otevřený rám/uzavřený: | Uzavřené |
| Vstupní napětí: | 85 VAC až 264 VAC, 120 VDC až 373 VDC |
| Výstupní proudový kanál 1: | 3 A |
| Průmysl: | Průmyslový |
| Styl montáže: | Panel |
| Délka: | 99 mm (3,898 in) |
| Šířka: | 82 mm (3,228 in) |
| Výška: | 30 mm (1,181 in) |
| Série: | LRS-35 |
| Značka: | Znamená dobře |
| Vstupní frekvence: | 47 Hz až 63 Hz |
| Typ produktu: | Přepínání napájecích zdrojů |
| Množství továrny: | 60 |
| Podkategorie: | Napájecí zdroje |
| Část # aliasy: | LM35-20B12 LM35-23B12R2 |
| Hmotnost jednotky: | 8.113011 Oz |
Populární Tagy: LRS-35-12, Čína LRS-35-12 Výrobci, dodavatelé, továrna
Odeslat dotaz
Mohlo by se Vám také líbit







