
Popis
Průměrná dobře owa - 200E a OWA - 200U Series 200W Adaptéry jsou jednotlivé - výstup, jednotky odolné vůči vlhkosti s interiéry, které jsou plně plně zataženy silikonem, aby se zvýšila rozptyl tepla. S pracovní účinností až 94%jsou obě série ochlazeny volným proudem vzduchu v rozmezí pracovní teploty od -40 stupňů do +70 stupně. Tyto energetické jednotky třídy II nabízejí vestavěnou aktivní funkci PFC,<0.15W no-load power consumption, and a 5-year warranty. The OWA-200E units feature a European-type AC plug, 180VAcdo 264VAcVstupní rozsah a dodržování IEC/EN 61558 - 1, -2-16 a IEC/EN 60335-1 pro domácnost (s výjimkou OWA-200E-48/54). Adaptéry OWA-200U nabízejí AC AC severoamerický typ, univerzální vstup střídavého proudu a zjednodušují spojení s elektrickým zařízením vyžadujícím vodotěsnou funkci. Série OWA-200U je uvedena UL a certifikována pro suché a vlhké umístění.
Typické aplikace pro průměrné studny OWA - 200E a OWA - 200U adaptéry zahrnují domácí spotřebiče a nabíječky, průmyslové adaptéry PC PC, adaptéry point-of-sale (POS) a systémy kiosku, produkty v prašném nebo vlhkém prostředí a další.
Funkce
OWA-200E
- Evropský - Typ AC Plug
- 180VAcdo 264VAcvstupní rozsah
- V souladu s IEC/EN 61558-1, -2-16 a IEC/EN 60335-1 (s výjimkou OWA-200E-48,54) pro domácnosti
- Krátký obvod -, přetížení, přepětí a ochrana předběžného
OWA-200U
- Severoamerická - Typ AC Plug
- Universal AC vstup / plný rozsah (100VAcdo 264VAc, 142VDCna 370VDC)
- Krátký obvod -, nadproud, přepětí a ochrana předběžně
- UL uvedené, vhodné pro suchá a vlhká místa
Oba typy
- Různé dostupné příslušenství pro rychlé adaptéry DC Plug
- Výkonová jednotka třídy II, žádná FG
- Postaveno - v aktivní funkci PFC
- Vysoká účinnost až 94%
- <0.15W no-load power consumption
- Úroveň energetické účinnosti VI
- Plně izolované plastové pouzdro s IP67
- V souladu s ELI ERP a CoC verze 5
- Design bez ventilátoru, chlazení volným vzduchem konvekcí
- 5letá záruka
Aplikace
- Adaptéry pro průmyslové pole PC
- POS a Kiosk Systems
- Obecné elektronické produkty v prašném nebo vlhkém prostředí
- Přenosné nabíječky baterií
- Elektrické nabíječky na trávu
- Zařízení pro domácnost
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Výrobce: | Znamená dobře |
| Kategorie produktů: | Stolní střídavé adaptéry |
| Rohs: | Podrobnosti |
| AC zástrčka zahrnuta/požadované: | Včetně |
| Kraj: | Evropa |
| Vstupní napětí: | 180 VAC až 264 VAC, 254 VDC až 370 VDC |
| Počet výstupů: | 1 výstup |
| Výstupní výkon: | 199 W |
| Výstupní napětí - kanál 1: | 24 VDC |
| Výstupní proud - kanál 1: | 8.3 A |
| Průmysl: | Průmyslový |
| Typ konektoru: | Konektor DIN |
| Výstupní konektor DC: | 4 pin din plug |
| DC délka výstupního kabelu: | 1 m |
| Účinnost: | 93 % |
| Série: | OWA-200E |
| AC vstupní typ: | Cee 7/7 |
| Značka: | Znamená dobře |
| Výška: | 39,5 mm |
| Délka: | 195 mm |
| Regulace zatížení: | Regulované |
| Maximální provozní teplota: | + 70 C |
| Minimální provozní teplota: | - 40 C |
| Styl montáže: | Desktop |
| Typ produktu: | Stolní střídavé adaptéry |
| Množství továrny: | 9 |
| Podkategorie: | AC - DC napájení |
| Šířka: | 68 mm |
| Hmotnost jednotky: | 3 liber |
Populární Tagy: OWA-200E-24, Čína OWA-200E-24 Výrobci, dodavatelé, továrna
Odeslat dotaz
Mohlo by se Vám také líbit







