
Popis
Blok terminálu na krmivo; Terminál rychlého odpojení vodiče/pájka/Crimp; Tloušťka desky: 1,5 mm; 4 mm²; Rozestupy špendlíků 6 mm; 1 pól; Cage Clamp®; 4,00 mm²; šedá
Feed - prostřednictvím terminálového bloku, série 226, šedá
Tento zdroj - prostřednictvím terminálového bloku má číslo položky 226 - 101 a umožňuje jednoduché a zabezpečené připojení. Náš zdroj - prostřednictvím bloků terminálu vám nabízí největší možnou flexibilitu pro různé typy instalace. Toto krmivo - prostřednictvím terminálového bloku vyžaduje pro připojení vodiče odizolovací délku 9 až 10 mm. Tento produkt, s celkem dvěma připojeními vodičů, je založen na technologii Cage Clamp® a pájecího připojení. Spolehlivé a údržba - bezplatné připojení k Cage Clamp® nabízí možnost připojení všech typů vodičů s klecí svorkou bez nutnosti jakékoli předběžné léčby vodičů. To eliminuje potřebu krimpování na koncových ferrulích. Rozměry jsou (6 x 36,5 x 26) mm na šířku x Výška x hloubka. V závislosti na typu vodiče je toto krmivo - prostřednictvím terminálového bloku vhodný pro křížový kříž -} od 0,08 mm² do 4 mm². Kontaktní povrch je konzervován. Tento terminál napájení je provozován operačním nástrojem.
Data připojení
| Upínací jednotky | 1 |
| Celkový počet potenciálů | 1 |
| Počet typů připojení | 2 |
| Počet úrovní | 1 |
Připojení 1
| Technologie připojení | Klepárna® |
| Počet bodů připojení | 1 |
| Typ aktivace | Provozní nástroj |
| Pevný vodič | 0,08… 4 mm² / 28… 12 awg |
| Fine - Udělený vodič | 0,08… 4 mm² / 28… 12 awg |
| Pokuta - Stranded Dirikotor; s izolovaným ferrulem | 0,25… 2,5 mm² |
| Pokuta - Stranded Dirikotor; s neizolovaným ferrulem | 0,25… 2,5 mm² |
| Délka proužku | 9… 10 mm / 0,35… 0,39 palce |
| Číslo pole | 1 |
Připojení 2
| Technologie připojení | Pájecí připojení |
| Počet bodů připojení | 1 |
Připojení 3
| Technologie připojení | Rychlé - Připojte kontakt |
Fyzické údaje
| Mezery | 6 mm / 0,236 palců |
| Šířka | 6 mm / 0,236 palců |
| Výška | 36,5 mm / 1,437 palce |
| Výška z povrchu | 22 mm / 0,866 palce |
| Hloubka | 26 mm / 1,024 palce |
| Rozměry pájky | 2,8 x 0,8 mm |
Mechanické údaje
| Tloušťka bydlení | 1,5… 1,5 mm / 0,059… 0,059 palce |
| Typ montáže | Snap - v noze |
| Typ montáže | Krmení - pomocí montáže |
Materiálové údaje
| Poznámka (materiálové údaje) | Informace o specifikacích materiálu naleznete zde |
| Barva | šedá |
| Skupina materiálu | I |
| Izolační materiál (hlavní bydlení) | Polyamid (PA66) |
| Třída hořlavosti na UL94 | V0 |
| Upínací jarní materiál | Chrome - Nickel Spring Steel (CRNI) |
| Kontaktní materiál | Elektrolytická měď (eCu) |
| Kontaktní pokovování | Cín |
| Požární zátěž | 0,12mj |
| Hmotnost | 3,4g |
Environmentální požadavky
| Omezení teplotního rozsahu | -60… +105 stupeň |
Komerční údaje
| Skupina produktů | 4 (konektory tiskových obvodů) |
| PU (spu) | 200 ks |
| Typ balení | krabice |
| Země původu | De |
| Gtin | 4044918794350 |
| Celní tarif číslo | 85369010000 |
Klasifikace produktu
| NOSPSC | 39121409 |
| ECL@SS 10.0 | 27-14-11-34 |
| ECL@SS 9.0 | 27-14-11-34 |
| ETIM 9.0 | EC001283 |
| ETIM 8.0 | EC001283 |
| ECCN | Žádná klasifikace USA |
Dodržování environmentálního produktu
| Stav dodržování předpisů ROHS | Komf., Žádná výjimka |
Populární Tagy: 226-101, Čína 226-101 Výrobci, dodavatelé, továrna
Odeslat dotaz
Mohlo by se Vám také líbit







