
Popis
Kulaté LED diody nabízejí vynikající výstup světla pro vynikající čitelnost při slunečním světle a spolehlivý výkon. Poskytují extrémně stabilní světelný výstup po dlouhou dobu. Tyto lampy jsou vyráběny s pokročilým epoxidem optického stupně, která nabízí vynikající výkon s vysokou teplotou a vysokou odolnost vůči vlhkosti v aplikacích osvětlení a osvětlení.
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Výrobce: | Cree vedl |
| Kategorie produktů: | Bílé LED |
| Rohs: | Podrobnosti |
| Produkt: | Bílé LED |
| Styl montáže: | Přes díru |
| Barva osvětlení: | Cool White |
| Teplota vlnové délky/barev: | 9000 K |
| Světelná intenzita: | 34000 MCD |
| Úhel sledování: | 15 deg |
| If - dopředný proud: | 20 Ma |
| VF - Vpřed napětí: | 3.2 V |
| Hodnocení energie: | 100 MW |
| Délka: | 5,8 mm |
| Šířka: | 5,8 mm |
| Výška: | 8,8 mm |
| Minimální provozní teplota: | - 40 C |
| Maximální provozní teplota: | + 95 C |
| Barva objektivu: | Bezbarvý |
| Rozměry objektivu: | 5 mm |
| Tvar objektivu: | Kupole |
| Průhlednost čoček: | Jasný |
| Série: | C503b - wan |
| Obal: | Hromad |
| Značka: | Cree vedl |
| Velikost LED: | T -1 3/4 (5 mm) |
| Typ produktu: | Bílé LED |
| Množství tovární balení: | 500 |
| Podkategorie: | LED diody |
| Typ: | LED diody s vysokým výkonem |
| Hmotnost jednotky: | 0,012497 oz |
Populární Tagy: C503B - WAN - CBBDB231, ČÍNA C503B - WAN - CBBDB231 Výrobci, dodavatelé, Factory
Dvojice:XPGDWT-01-0000-00KE7
Další:XHP50D-00-0000-0D0UG450G
Odeslat dotaz
Mohlo by se Vám také líbit







