
XPGDWT-01-0000-00KE7
Bílé LED diody bílé 3000 k 70 - CRI, Xlamp XP-G3 LED
Popis
Xlamp® XP - G3 LED jsou optimalizovány pro směrové, vysoké - lumen osvětlovací aplikace, kde jsou účinnost a optická kontrola kritická, jako je vozovka, přenosná a zahradní. Kompaktní a prokázaná platforma XP 3,45 mm má dostupné vynikající ekosystém optic a systémových řešení, což umožňuje výrobcům osvětlení zjednodušit svůj proces navrhování a zkrátit časový trh do trhu.
XP - G3 LED jsou k dispozici ve dvou různých bílých a královských modrých verzích: Standard & S Line. XP - G3 Photo Red je k dispozici ve verzi S Line. Bílá standardní verze poskytuje nejlépe - v - třídě TM -211 životností a barevné stability v průběhu času. Verze linie S bílých, královských modrých a fotografických červených dodává zlepšenou účinnost, nejlepší - v - odolnosti síry a lepší spolehlivosti úrovně síry - prostřednictvím přepínání a stmívkových cyklů. S těmito verzemi S linky LED poskytuje LED LED s vysokým výkonem LED, která je optimalizována pro obecné i zahradnické osvětlení, kde se senzory a přepínání stávají běžnými.
V tomto dokumentu výrazy bílé, královské modré a fotografie červené označují bílou, královskou modrou nebo fotografii červenou XP - G3 LED bez ohledu na jeho standardní nebo S řádky. Termínní standardní a S řádek se používají, pokud je to nutné k rozlišení provádění standardního XP - G3 LED z XP - G3 LED s linií S.
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Výrobce: | Cree vedl |
| Kategorie produktů: | Bílé LED |
| Rohs: | Podrobnosti |
| Produkt: | Bílé LED |
| Styl montáže: | SMD/SMT |
| Balíček / pouzdro: | SMD-2 |
| Barva osvětlení: | Teplá bílá |
| Teplota vlnové délky/barev: | 3000 K |
| Svítící tok/zářivý tok: | 156 lm |
| Index vykreslování barev - CRI: | 70 |
| Úhel sledování: | 125 stupňů |
| If - dopředný proud: | 350 Ma |
| VF - Vpřed napětí: | 2.7 V |
| Hodnocení energie: | 1 W |
| Délka: | 3,45 mm |
| Šířka: | 3,45 mm |
| Výška: | 2,26 mm |
| Maximální provozní teplota: | + 85 C |
| Barva objektivu: | Žluť |
| Rozměry objektivu: | 3,06 mm |
| Tvar objektivu: | Kupole |
| Průhlednost čoček: | Jasný |
| Série: | Xlamp xp - g3 |
| Obal: | Role |
| Značka: | Cree vedl |
| Velikost LED: | 3,45 mm x 3,45 mm x 2,26 mm |
| Typ produktu: | Bílé LED |
| Množství tovární balení: | 1000 |
| Podkategorie: | LED diody |
| Typ: | LED diody s nízkým výkonem |
| Hmotnost jednotky: | 0,003527 oz |
Populární Tagy: XPGDWT-01-0000-00KE7, Čína XPGDWT-01-0000-00KE7 Výrobci, dodavatelé, továrna
Odeslat dotaz
Mohlo by se Vám také líbit







