
JE2835BWT-N-B30GA 0000- N0000001
Bílé LED diody bílé 3000 k 70- CRI, 2835 velikost, n třída
Popis
LED LED JERES® rozšiřují průmyslové portfolio LED diody LED diody tříd LED Cree LED k širšímu souboru aplikací. LED diody J série 2835 kombinují vysokou účinnost a vynikající hodnotu ve spolehlivém balíčku. LED diody řady 2 2835 jsou optimalizovány pro aplikace osvětlení nízké hustoty, kde jsou kritické vysoké účinnosti a hladký vzhled, jako jsou downlights, troffers a panelové světla. LED diody J série 2835 nabízí vysoké CRI a jsou optimalizovány pro aplikace osvětlení, kde je dobrá kvalita barev kritická.
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Výrobce: | Cree vedl |
| Kategorie produktů: | Bílé LED |
| Rohs: | Podrobnosti |
| Produkt: | Bílé LED |
| Styl montáže: | SMD\/SMT |
| Balíček \/ pouzdro: | 2835 |
| Barva osvětlení: | Teplá bílá |
| Teplota vlnové délky\/barev: | 3000 K |
| Svítící tok\/zářivý tok: | 75 lm |
| Index vykreslování barev - CRI: | 70 |
| Úhel sledování: | 120 stupňů |
| Pokud - dopředný proud: | 150 Ma |
| VF - dopředné napětí: | 2.86 V |
| Hodnocení energie: | 429 MW |
| Délka: | 3,5 mm |
| Šířka: | 2,8 mm |
| Výška: | 0. 7 mm |
| Minimální provozní teplota: | - 40 C |
| Maximální provozní teplota: | + 105 C |
| Barva objektivu: | Tónované |
| Tvar objektivu: | Obdélníkový |
| Průhlednost čoček: | Difúzní |
| Série: | JE2835B 3V N TŘÍDA |
| Obal: | Role |
| Značka: | Cree vedl |
| Vlhkost citlivá: | Ano |
| Typ produktu: | Bílé LED |
| Množství továrny: | 4000 |
| Podkategorie: | LED |
| Typ: | LED diody s vysokým výkonem |
Populární Tagy: JE2835BWT-N-B30GA 0000- N0000001, China JE2835BWT-N-B30GA 0000- N0000001 VÝROBCE, dodavatelé, továrna
Dvojice:XTEAWT -00-0000-00000 hhe3
Další:Xbred -00-0000-000000702
Odeslat dotaz
Mohlo by se Vám také líbit







