
Clvba - fka - caedh8bbb7a363
Multi - Color LEDS 120DG RD/GR/BL BK BD 470,527 620nm
Popis
Tyto SMD LED jsou zabaleny do průmyslového standardního balíčku PLCC4. Tyto vysoké spolehlivosti a LED diody s vysokým jasem jsou navrženy tak, aby fungovaly v široké škále podmínek prostředí. Díky širokému úhlu pozorování a vysokého jasu jsou tyto LED diody vhodné pro aplikace pro vnitřní značení.
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Výrobce: | Cree vedl |
| Kategorie produktů: | Multi - barevné LED diody |
| Rohs: | Podrobnosti |
| Produkt: | RGB LED |
| Styl montáže: | SMD/SMT |
| Balíček / pouzdro: | PLCC-4 |
| Barva osvětlení: | RGB |
| Teplota vlnové délky/barev: | 630 nm, 527 nm, 470 nm |
| Úhel sledování: | 120 stupňů |
| If - dopředný proud: | 20 Ma |
| VF - Vpřed napětí: | 1.9 V, 3 V, 3 V |
| Hodnocení energie: | 130 MW, 100 MW, 100 MW |
| Barva objektivu: | Bezbarvý |
| Rozměry objektivu: | 2,4 mm |
| Tvar objektivu: | Kulatý byt |
| Průhlednost čoček: | Jasný |
| Značka: | Cree vedl |
| Výška: | 1,9 mm |
| Délka: | 3,2 mm |
| Světelná intenzita: | 71 MCD, 140 MCD, 36 MCD |
| Maximální provozní teplota: | + 100 C |
| Minimální provozní teplota: | - 40 C |
| Vlhkost citlivá: | Ano |
| Obal: | Role |
| Obal: | Řezací páska |
| Obal: | Mousereel |
| Typ produktu: | Multi - barevné LED diody |
| Množství továrny: | 2000 |
| Podkategorie: | LED diody |
| Typ: | Multi - barevné LED diody |
| VR - Reverzní napětí: | 5 V |
| Šířka: | 2,8 mm |
| Hmotnost jednotky: | 0,003633 oz |
Populární Tagy: clvba - fka - CAEDH8BBB7A363, China CLVBA - FKA - CAEDH8BBB7A363 Výrobci, dodavatelé, továrna
Dvojice:CXA2520-0000-000N0UP440G
Další:Xpgdwt - b1-0000-00ke1
Odeslat dotaz
Mohlo by se Vám také líbit







