
CXA1304-0000-000F0Y9435G
Bílé LED diody bílé 3500 K 93-CRI, Xlamp CXA1304-18V
Popis
LED pole LED XLAMP® CXA1304 rozšiřuje rodinu Cree LED vysokofrekvenčních, víceúčelových polí v menší, snadné platformě k použití. Se spolehlivostí LED osvětlení LED Xlamp LED umožňuje malý jednotný, emitující povrch CXA1304 jak směrové, tak nesměrové osvětlení, včetně retrofit lamp a návrhů svítidel. K dispozici ve dvoustupňových, 3-krocích a 4-krokové konzistenci barev a představujícím 6-mm optický zdroj, CXA1304 přináší do tohoto tvarového faktoru nové úrovně toku a účinnosti. Průvodce designem LED CX LED poskytuje základní informace o požadavcích na úspěšné použití LED CXA1304 v návrzích Luminaire.
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Výrobce: | Cree vedl |
| Kategorie produktů: | Bílé LED |
| Rohs: | Podrobnosti |
| Produkt: | LED diody bílých klasů |
| Styl montáže: | SMD/SMT |
| Balíček / pouzdro: | Cob - chip - na - deska |
| Barva osvětlení: | Neutrální bílá |
| Teplota vlnové délky/barev: | 3500 K |
| Svítící tok/zářivý tok: | 290 lm |
| Barva objektivu: | Tónované |
| Tvar objektivu: | Kulatý byt |
| Průhlednost čoček: | Jasný |
| Série: | CXA1304 |
| Obal: | Trubice |
| Značka: | Cree vedl |
| Typ produktu: | Bílé LED |
| Množství továrny: | 100 |
| Podkategorie: | LED diody |
| Typ: | LED diody s nízkým výkonem |
| Hmotnost jednotky: | 0,026455 oz |
Populární Tagy: CXA1304-0000-000F0Y9435G, Čína CXA1304-0000-000F0Y9435G Výrobci, dodavatelé, továrna
Odeslat dotaz
Mohlo by se Vám také líbit







