
CXB1507-0000-000N0HH450G
Bílé LED diody bílé 5000 k 80-cri, Xlamp CXB1507-36V
Popis
LED pole LED Xlamp® CXB1507 je členem druhé generace rodiny CXA, která poskytuje až 30% vyšší účinnost a až o 20% vyšší lumeny než první generace ve stejných LES. Polí CXA LED s vyšší výkonností Druhá generace jsou kompatibilní s první generací a poskytují kapku - v upgradu výkonu na stávající návrhy LED CXA ke zkrácení cyklu návrhu svítidla a zlepšení času na trh. K dispozici ve 2 -stupních, 3 -stupních a 5 -krocích Easywhite® a 2 -stupně a 3 -krokové prémiové barevné zásobníky, CXB1507 LED poskytuje vysokou výstup lumen a vysokou účinnost v jednom, snadném, jak snadné, rychle se vyvíjejí, aby se uvolnilo smabózně, aby se rychle vyvíjelo, aby bylo možné rychle platit, aby se rychle vyvíjelo, aby se rychle vyvíjelo. Průvodce designem LED pro rodinu CX poskytuje základní informace o požadavcích na úspěšné použití LED pole CXB1507 v návrzích Luminaire.
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Výrobce: | Cree vedl |
| Kategorie produktů: | Bílé LED |
| Rohs: | Podrobnosti |
| Produkt: | LED diody bílých klasů |
| Styl montáže: | SMD/SMT |
| Balíček / pouzdro: | Cob - chip - na - deska |
| Barva osvětlení: | Cool White |
| Teplota vlnové délky/barev: | 5000 K |
| Svítící tok/zářivý tok: | 970 lm |
| Index vykreslování barev - CRI: | 80 |
| Úhel sledování: | 115 stupňů |
| If - dopředný proud: | 200 Ma |
| VF - Vpřed napětí: | 36 V |
| Hodnocení energie: | 14 W |
| Délka: | 15,85 mm |
| Šířka: | 15,85 mm |
| Výška: | 1,7 mm |
| Minimální provozní teplota: | - 40 C |
| Maximální provozní teplota: | + 85 C |
| Barva objektivu: | Tónované |
| Rozměry objektivu: | 8,9 mm |
| Tvar objektivu: | Kulatý byt |
| Průhlednost čoček: | Jasný |
| Série: | CXB1507 |
| Obal: | Podnos |
| Značka: | Cree vedl |
| Velikost LED: | 15,85 mm x 15,85 mm x 1,7 mm |
| Typ produktu: | Bílé LED |
| Množství továrny: | 100 |
| Podkategorie: | LED |
| TradeName: | Xlamp |
| Typ: | LED diody s vysokým výkonem |
Populární Tagy: CXB1507-0000-000N0HH450G, Čína CXB1507-0000-000N0HH450G Výrobci, dodavatelé, továrna
Odeslat dotaz
Mohlo by se Vám také líbit







