
CXB1830-0000-000N0HU430G
Bílé LED diody bílé 3000 K 80-CRI, Xlamp CXB1830-36V
Popis
LED pole LED Xlamp® CXB1830 je členem druhé generace rodiny CXA, která poskytuje až 30% vyšší účinnost a až o 20% vyšší lumeny než první generace ve stejných LES. Polí CXA LED s vyšší výkonností Druhé generace poskytuje pokles - v upgradu výkonu na stávající návrhy LED CXA ke zkrácení doby vývoje produktu. Kromě toho LED diody CXB také umožňují výrobcům osvětlení dosáhnout stejného nebo lepšího výkonu s menšími LES, což umožňuje menšímu, působivějšímu svítidlu. LED LED, která je k dispozici ve 2-stupních, 3-krokové a 5-krokové koše Easywhite® a 2-krokové a 3-krokové prémiové barevné nádoby, poskytuje vysoký výstup lumen a vysokou účinnost v jednom, snadném to-použití balíčku, který eliminuje potřebu refrow pájecí. Průvodce designem LED pro rodinu CX poskytuje základní informace o požadavcích na úspěšné použití LED CXB1830 v návrzích Luminaire.
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Výrobce: | Cree vedl |
| Kategorie produktů: | Bílé LED |
| Rohs: | Podrobnosti |
| Produkt: | LED diody bílých klasů |
| Styl montáže: | SMD/SMT |
| Balíček / pouzdro: | Cob - chip - na - deska |
| Barva osvětlení: | Teplá bílá |
| Teplota vlnové délky/barev: | 3000 K |
| Svítící tok/zářivý tok: | 3955 lm |
| Index vykreslování barev - CRI: | 80 |
| Úhel sledování: | 115 stupňů |
| If - dopředný proud: | 800 Ma |
| VF - Vpřed napětí: | 35 V |
| Hodnocení energie: | 28 W |
| Délka: | 17,85 mm |
| Šířka: | 17,85 mm |
| Výška: | 1,7 mm |
| Barva objektivu: | Tónované |
| Rozměry objektivu: | 14 mm |
| Tvar objektivu: | Kulatý byt |
| Průhlednost čoček: | Jasný |
| Série: | CXB1830 |
| Obal: | Podnos |
| Značka: | Cree vedl |
| Velikost LED: | 17,85 mm x 17,85 mm x 1,7 mm |
| Typ produktu: | Bílé LED |
| Množství tovární balení: | 100 |
| Podkategorie: | LED |
| TradeName: | Xlamp |
| Typ: | LED diody s nízkým výkonem |
| Hmotnost jednotky: | 0,296557 oz |
Populární Tagy: CXB1830-0000-000N0HU430G, Čína CXB1830-0000-000HU430G Výrobci, dodavatelé, továrna
Odeslat dotaz
Mohlo by se Vám také líbit







