
XPGDWT-B1-0000-00ME1
Bílé LED diody bílé 6500 k 70-cri, Xlamp XP-G3 LED
Popis
LED diody Xlamp® XP-G3 jsou optimalizovány pro směrové, vysoce lumenové osvětlení, kde jsou účinnost a optická kontrola kritická, jako je vozovka, přenosná a zahradnictví. Kompaktní a prokázaná platforma XP 3,45 mm má dostupné vynikající ekosystém optic a systémových řešení, což umožňuje výrobcům osvětlení zjednodušit svůj proces navrhování a zkrátit časový trh do trhu.
LED diody XP-G3 jsou k dispozici a dvě různé verze bílé a královské modré verze: Standard & S Line. XP-G3 Photo Red je k dispozici ve verzi S Line. Bílá standardní verze poskytuje nejlepší životnost TM-21 ve své třídě a v průběhu času. Verze linie S bílých, královských modrých a fotografických červených dodává zlepšenou účinnost, nejlepší odolnost vůči síře ve své třídě a lepší spolehlivost na úrovni systému prostřednictvím přepínání a stmívání cyklů. S těmito verzemi S linky LED poskytuje LED LED s vysokým výkonem LED, která je optimalizována pro obecné i zahradnické osvětlení, kde se senzory a přepínání stávají běžnými.
V tomto dokumentu výrazy bílá, královská modrá a photo červená označují LED bílé, královské modré nebo foto červené LED XP-G3 bez ohledu na jeho standardní nebo S řádky. Termínní standardní a S řádky se používají, pokud je to nutné k rozlišení provádění standardní LED XP-G3 z LED XP-G3 s možností S linky.
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Výrobce: | Cree vedl |
| Kategorie produktů: | Bílé LED |
| Rohs: | Podrobnosti |
| Produkt: | Bílé LED |
| Styl montáže: | SMD/SMT |
| Balíček / pouzdro: | SMD-2 |
| Barva osvětlení: | Cool White |
| Teplota vlnové délky/barev: | 6500 K |
| Svítící tok/zářivý tok: | 172 lm |
| Index vykreslování barev - CRI: | 70 |
| Úhel sledování: | 125 stupňů |
| Pokud - dopředný proud: | 350 Ma |
| VF - dopředné napětí: | 2.7 V |
| Hodnocení energie: | 1 W |
| Délka: | 3,45 mm |
| Šířka: | 3,45 mm |
| Výška: | 2,26 mm |
| Maximální provozní teplota: | + 85 C |
| Barva objektivu: | Žluť |
| Rozměry objektivu: | 3,06 mm |
| Tvar objektivu: | Kupole |
| Průhlednost čoček: | Jasný |
| Série: | Xlamp XP-G3 |
| Obal: | Role |
| Značka: | Cree vedl |
| Velikost LED: | 3,45 mm x 3,45 mm x 2,26 mm |
| Typ produktu: | Bílé LED |
| Množství tovární balení: | 1000 |
| Podkategorie: | LED |
| Typ: | LED diody s vysokým výkonem |
Populární Tagy: XPGDWT-B1-0000-00ME1, Čína XPGDWT-B1-0000-00ME1 Výrobci, dodavatelé, továrna
Odeslat dotaz
Mohlo by se Vám také líbit







