
Popis
LED LED LED XLAMP® XP-E2 poskytuje výstup lumen podobný LED Xlamp XP-G, ale v menším optickém zdroji LED XP-E2. Spolu s vyšším maximálním hodnocením proudu než XP-E2 a zjednodušeným barevným binningem je LED XLAMP XP-E2 LED plně optimalizována pro širokou škálu přenosných přenosných osvětlovacích aplikací.
Funkce
• K dispozici v Cool White
• Binned při 25 stupních
• Maximální proud pohonu: 1,5 a
• Nízký tepelný odpor: 5,8 stupňů /w
• Rozsáhlý úhel pozorování: 125 stupňů
• Neomezený život podlahy při menší nebo rovné 30 stupni /85% RH
• Refrow Foldible - JEDEC J -STD - 020C kompatibilní
• Elektricky neutrální tepelná cesta
• Rohs vyhovující
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Výrobce: | Cree vedl |
| Kategorie produktů: | Bílé LED |
| Rohs: | Podrobnosti |
| Produkt: | Bílé LED |
| Styl montáže: | SMD/SMT |
| Barva osvětlení: | Teplá bílá |
| Svítící tok/zářivý tok: | 114 lm |
| Délka: | 3,45 mm |
| Šířka: | 3,45 mm |
| Výška: | 2,26 mm |
| Maximální provozní teplota: | + 150 C |
| Barva objektivu: | Bezbarvý |
| Tvar objektivu: | Kupole |
| Průhlednost čoček: | Voda čistá |
| Série: | Xpebwt |
| Obal: | Role |
| Obal: | Řezací páska |
| Obal: | Mousereel |
| Značka: | Cree vedl |
| Konfigurace: | Singl |
| Typ produktu: | Bílé LED |
| Množství tovární balení: | 1000 |
| Podkategorie: | LED |
| TradeName: | Xlamp |
| Typ: | LED diody s vysokým výkonem |
| Hmotnost jednotky: | 0,003527 oz |
Populární Tagy: XPEBWT-L1-0000-00EE3, Čína XPEBWT-L1-0000-00EE3 Výrobci, dodavatelé, továrna
Odeslat dotaz
Mohlo by se Vám také líbit







