
Popis
Luxeon 3014 má kompaktní velikost balíčku 3,0 mm x 1,4 mm x 0,70 mm- ideální pro dosažení jednotného světelného výkonu, kde je prostor omezený, jako jsou lineární aplikace, osvětlení trubek a značení. Luxeon 3014 je zaznamenán na horkou barvu na teplotu křižovatky 65 stupňů, což zajišťuje konzistenci barev a splňuje standardy ANSI za provozních podmínek.
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Výrobce: | Lumileds |
| Kategorie produktů: | Bílé LED |
| Rohs: | Podrobnosti |
| Produkt: | Bílé LED |
| Styl montáže: | SMD/SMT |
| Balíček / pouzdro: | 3014 |
| Barva osvětlení: | Cool White |
| Teplota vlnové délky/barev: | 5000 K |
| Svítící tok/zářivý tok: | 28 lm |
| Index vykreslování barev - CRI: | 80 |
| Úhel sledování: | 116 stupňů |
| Pokud - dopředný proud: | 60 Ma |
| VF - dopředné napětí: | 3.1 V |
| Hodnocení energie: | 180 MW |
| Délka: | 3 mm |
| Šířka: | 1,4 mm |
| Výška: | 0,75 mm |
| Minimální provozní teplota: | - 40 C |
| Maximální provozní teplota: | + 105 C |
| Barva objektivu: | Tónované |
| Rozměry objektivu: | 2,5 mm x 1,15 mm |
| Tvar objektivu: | Obdélníkový |
| Průhlednost čoček: | Difúzní |
| Série: | Luxeon 3014 |
| Obal: | Role |
| Obal: | Řezací páska |
| Značka: | Lumileds |
| Vlhkost citlivá: | Ano |
| Typ produktu: | Bílé LED |
| Množství továrny: | 3000 |
| Podkategorie: | LED diody |
| TradeName: | Luxeon |
| Typ: | LED diody s vysokým výkonem |
| Hmotnost jednotky: | 0,002609 oz |
Populární Tagy: L130-5080HE1400001, Čína L130-5080HE1400001 Výrobci, dodavatelé, továrna
Dvojice:L130-3090003000W21
Další:L130-4090003000X21
Odeslat dotaz
Mohlo by se Vám také líbit







