
Popis
Luxeon HL2X je emitor s vysokým výkonem navržený speciálně pro venkovní a průmyslové aplikace, jako jsou pouliční světlomety a vysoké zátoky . Balíček je navržen tak, aby poskytoval vynikající výstup, efektivitu, barevnou stabilitu a dlouhodověkost s}}}}}}}}}}}}}}}}}}}}}}}}}}}}}}}}}}}}}}}}}}}}}}}}. FOOTPRINT . Tato kompatibilita umožňuje efektivní a jednodušší převod na lepší výkonnost HL2X z jakékoli jiné podobné platformy .
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Výrobce: | Lumileds |
| Kategorie produktů: | Bílé LED |
| Rohs: | Podrobnosti |
| Produkt: | Bílé LED |
| Styl montáže: | SMD/SMT |
| Balíček / pouzdro: | 1414 (3535 metriky) |
| Barva osvětlení: | Cool White |
| Teplota vlnové délky/barev: | 6500 K |
| Svítící tok/zářivý tok: | 320 lm |
| Index vykreslování barev - CRI: | 70 |
| Úhel sledování: | 120 stupňů |
| Pokud - dopředný proud: | 700 Ma |
| VF - dopředné napětí: | 2.83 V |
| Hodnocení energie: | 2 W |
| Délka: | 3,45 mm |
| Šířka: | 3,45 mm |
| Výška: | 2,27 mm |
| Minimální provozní teplota: | - 40 C |
| Maximální provozní teplota: | + 85 C |
| Barva objektivu: | Bezbarvý |
| Rozměry objektivu: | 3,15 mm |
| Tvar objektivu: | Kupole |
| Průhlednost čoček: | Voda čistá |
| Série: | Luxeon HL2X |
| Obal: | Role |
| Obal: | Řezací páska |
| Obal: | Mousereel |
| Značka: | Lumileds |
| Typ produktu: | Bílé LED |
| Množství továrny: | 1000 |
| Podkategorie: | LED diody |
| Typ: | LED diody s vysokým výkonem |
Populární Tagy: L1HX -6570200000000, Čína L1HX -6570200000000 Výrobci, dodavatelé, továrna
Dvojice:L130-6580HA30000B1
Další:L130-5780003000W21
Odeslat dotaz
Mohlo by se Vám také líbit







