
L2C4-4090-L04E1200
Bílé LED diody bílé 4000 K 90-CRI, Luxeon CX plus Cob
Popis
Luxeon CX Plus Cob má šest produktů pokrývajících lumen balíčky mezi 500 a 7 000 lumenů ve standardní stopě. Luxeon CX Plus Cob díky svému přednímu tepelnému odporu a robustnímu substrátovému materiálu a robustním materiálu substrátu umožňuje chladič, účinnější příslušenství. Luxeon CX Plus Cob těží z existujícího ekosystému pro rychlý a okamžitý návrh a při zachování stávající optiky, svorky a dokumentace.
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Výrobce: | Lumileds |
| Kategorie produktů: | Bílé LED |
| Omezení přepravy: |
Mouser tento produkt v současné době neprodává ve vašem regionu. |
| Rohs: | Podrobnosti |
| Produkt: | LED diody bílých klasů |
| Styl montáže: | SMD/SMT |
| Balíček / pouzdro: | 7070 (1818 Metric) |
| Barva osvětlení: | Neutrální bílá |
| Teplota vlnové délky/barev: | 4000 K |
| Svítící tok/zářivý tok: | 1845 lm |
| Index vykreslování barev - CRI: | 90 |
| Úhel sledování: | 115 stupňů |
| Pokud - dopředný proud: | 450 Ma |
| VF - dopředné napětí: | 34.8 V |
| Délka: | 17,85 mm |
| Šířka: | 17,85 mm |
| Výška: | 1,7 mm |
| Minimální provozní teplota: | - 40 C |
| Maximální provozní teplota: | + 105 C |
| Barva objektivu: | Tónované |
| Průhlednost čoček: | Difúzní |
| Série: | Luxeon CX plus Cob |
| Obal: | Trubice |
| Značka: | Lumileds |
| Typ produktu: | Bílé LED |
| Množství tovární balení: | 100 |
| Podkategorie: | LED diody |
| TradeName: | Luxeon |
| Typ: | LED diody s vysokým výkonem |
Populární Tagy: L2C4-4090-L04E1200, Čína L2C4-4090-L04E1200 Výrobci, dodavatelé, továrna
Dvojice:L150-40705006000S0
Další:L130-5780002011001
Odeslat dotaz
Mohlo by se Vám také líbit







