
Popis
Linka Luxeon 3535L se může pochlubit účinností a spolehlivostí vyžadovanou vnitřními a venkovními osvětlovacími trhy. Poskytuje optimalizovaný výkon v kombinaci s kvalitou světla potřebného pro distribuované aplikace světelného zdroje ve třech úrovních výkonu.
Kromě nabídky specifikovaných korelovaných kombinací teploty barev a vykreslování barev je linka Luxeon 3535L k dispozici ve třech produktech: Luxeon 3535L - vstupní tok a účinnost
LUXEON 3535L HE - Střední tok a účinnost
LUXEON 3535L HE PLUS - Vysoký tok a nejvyšší účinnost
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Výrobce: | Lumileds |
| Kategorie produktů: | Bílé LED |
| Rohs: | Podrobnosti |
| Produkt: | Bílé LED |
| Styl montáže: | SMD/SMT |
| Balíček / pouzdro: | 3535 |
| Barva osvětlení: | Cool White |
| Teplota vlnové délky/barev: | 5000 K |
| Svítící tok/zářivý tok: | 36 lm |
| Index vykreslování barev - CRI: | 70 |
| Úhel sledování: | 115 stupňů |
| Pokud - dopředný proud: | 100 Ma |
| VF - dopředné napětí: | 3 V |
| Hodnocení energie: | 300 MW |
| Délka: | 3,7 mm |
| Šířka: | 3,5 mm |
| Výška: | 0,8 mm |
| Minimální provozní teplota: | - 40 C |
| Maximální provozní teplota: | + 150 C |
| Barva objektivu: | Tónované |
| Rozměry objektivu: | 3 mm |
| Tvar objektivu: | Kulatý byt |
| Průhlednost čoček: | Difúzní |
| Série: | Luxeon 3535L |
| Obal: | Role |
| Značka: | Lumileds |
| Vlhkost citlivá: | Ano |
| Typ produktu: | Bílé LED |
| Množství továrny: | 5000 |
| Podkategorie: | LED |
| TradeName: | Luxeon |
| Typ: | LED diody s vysokým výkonem |
| Hmotnost jednotky: | 0,008823 oz |
Populární Tagy: MXA7-PW50-0000, Čína MXA7-PW50-0000 Výrobci, dodavatelé, továrna
Dvojice:L2C2-30801205E1300
Další:L1C1-4080000000000
Odeslat dotaz
Mohlo by se Vám také líbit







