
Popis
Funkce:
• Rozsáhlý úhel sledování: 135 stupňů
• Cílená barva horké lumen
• 1,63 W Maximální provozní vstupní výkon
• Kompaktní: 1,6 mm x 1,6 mm
• Vysoká účinnost: až 143 lumenů na watt
• Široký výběr barev: 1800 K-6500K
• 6V vstup
• Kompatibilní s zařízením pro automatické umístění
• Kompatibilní s procesem infračerveného reflow
• Rohs a dosah kompatibilních
Aplikace
• Výměna lamp
• Osvětlení panelu
• Světla dolů • Osvětlení zátoky
• Architektonické osvětlení
• Osvětlení kanálu
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Výrobce: | Zařízení Luminus |
| Kategorie produktů: | Bílé LED |
| Produkt: | Bílé LED |
| Styl montáže: | SMD/SMT |
| Balíček / pouzdro: | 1616 (4040 metrika) |
| Barva osvětlení: | Teplá bílá |
| Teplota vlnové délky/barev: | 1800 K |
| Svítící tok/zářivý tok: | 66 lm |
| Index vykreslování barev - CRI: | 90 |
| Úhel sledování: | 135 stupňů |
| If - dopředný proud: | 150 Ma |
| VF - Vpřed napětí: | 6.2 V |
| Hodnocení energie: | 930 MW |
| Délka: | 1,6 mm |
| Šířka: | 1,6 mm |
| Výška: | 0,9 mm |
| Minimální provozní teplota: | - 40 C |
| Maximální provozní teplota: | + 85 C |
| Barva objektivu: | Tónované |
| Rozměry objektivu: | 1,6 mm x 1,6 mm |
| Tvar objektivu: | Náměstí |
| Průhlednost čoček: | Difúzní |
| Obal: | Role |
| Obal: | Řezací páska |
| Obal: | Mousereel |
| Značka: | Zařízení Luminus |
| Vlhkost citlivá: | Ano |
| Typ produktu: | Bílé LED |
| Množství tovární balení: | 3000 |
| Podkategorie: | LED diody |
| Typ: | LED diody s vysokým výkonem |
| Hmotnost jednotky: | 0,002356 oz |
Populární Tagy: MP-1616-2103-18-90, Čína MP-1616-2103-18-90 Výrobci, dodavatelé, továrna
Dvojice:MP-1616-2103-30-90
Další:CXM-3-30-90-18-AC40-F5-3
Odeslat dotaz
Mohlo by se Vám také líbit







