
Popis
Oslon® SSL 120 Ga CSSPM1.23 Nové, vyšší výkonné rodiny Oslon SSL LED s dobře známou nadřazenou robustnost, vysokou spolehlivostí, dlouhou životností, nízkým tepelným odporem. Dokonale řešit aplikace vyžadující pro vysokou účinnost a požadavek na dlouhou životnost.
Aplikace
- Agriculture & Horticulture
- zábava
- vnitřní osvětlení
- venkovní a průmyslové osvětlení
Funkce
- balíček: keramický balíček SMT s silikonovým objektivem
- typ. Radiace: 120 stupňů (Lambertian Emiter)
- ESD: 8 kV acc. ANSI/ESDA/JEDEC JS-001 (HBM, třída 3B)
- světelný tok: typ . 115 lm
- světelná účinnost: typ . 156 lm/w
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Výrobce: | AMS OSRAM |
| Kategorie produktů: | Jednorázové LED diody |
| Rohs: | |
| Produkt: | Amber LED |
| Styl montáže: | SMD/SMT |
| Balíček / pouzdro: | 1212 (3030 metrika) |
| Teplota vlnové délky/barev: | 617 nm |
| Barva osvětlení: | Jantar |
| Svítící tok/zářivý tok: | 112 lm |
| If - dopředný proud: | 350 Ma |
| VF - Vpřed napětí: | 2.1 V |
| Hodnocení energie: | 700 MW |
| Barva objektivu: | Bezbarvý |
| Rozměry objektivu: | 2,14 mm |
| Tvar objektivu: | Kupole |
| Průhlednost čoček: | Jasný |
| Série: | GA CSSPM1.23 |
| Obal: | Role |
| Obal: | Řezací páska |
| Značka: | AMS OSRAM |
| Vlhkost citlivá: | Ano |
| Typ produktu: | Jednorázové LED diody |
| 600 | |
| Podkategorie: | LED |
| TradeName: | Oslon |
| Typ: | Jednorázové LED diody |
| Úhel sledování: | 120 stupňů |
| Část # aliasy: | Q65113A6987 |
Populární Tagy: GA CSSPM1.23 - lplr - W3, China GA CSSPM1.23-LPLR-W3 Výrobci, dodavatelé, továrna
Dvojice:GA PSLM31.23-GQGS-23-1
Další:GA CSSPM1.23 - KULQ-W3
Odeslat dotaz
Mohlo by se Vám také líbit







