
Popis
Osconiq® P 3737 (2W) GD Pusra1.15 Vysoká - LED LED s naší nejnovější technologií čipů AMS OSRAM, což poskytuje vedoucí výkon, vynikající robustnost a dlouhou životnost. Se zavedením nové barvy (červené 640 nm) rodina nabízí pět barev pro snadný design a vysokou flexibilitu pro všechny vaše zahradnické spektrum. Rodina Osconiq® P 3737 nabízí Hyper Red (660 nm), červenou (640 nm), tmavě modrou (450 nm), daleko červené (730 nm) a Horti White, které mohou uspokojit úzké spektrum i plné spektrální řešení, aby uspokojily všechny potřeby plodin pro greenhouse i pro svislé farmy.
Aplikace
- Agriculture & Horticulture
- zábava
- vnitřní osvětlení
- venkovní a průmyslové osvětlení
Funkce
- balíček: SMD epoxy balíček se silikonovým čočkou
- typ. Záření: 120 stupňů
- ESD: 8 kV acc. ANSI/ESDA/JEDEC JS-001 (HBM, třída 3B)
- Radiant Flux ( @ 700ma): typ . 1555 mw @ 25 stupňů; typ . 1462 mw @ 85 stupňů
- Radiant Efficiency ( @ 700ma): typ . 76.1% @ 25 stupňů; typ . 74.0% @ 85 stupňů
- FOTON FUX ( @ 700MA): typ . 5.76 μmol/S @ 25 stupňů; typ . 5.45 μmol/s @ 85 stupňů
- efektivita toku fotonů ( @ 700ma): typ . 2.82 μmol/j @ 25 stupňů; typ . 2.76 μmol/j @ 85 stupňů
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Výrobce: | AMS OSRAM |
| Kategorie produktů: | Jednorázové LED diody |
| Rohs: | |
| Produkt: | Modré LED |
| Styl montáže: | SMD/SMT |
| Balíček / pouzdro: | 3,7 mm x 3,7 mm x 2,15 mm |
| Teplota vlnové délky/barev: | 446 nm |
| Barva osvětlení: | Modrý |
| Svítící tok/zářivý tok: | 1410 MW |
| If - dopředný proud: | 700 Ma |
| VF - Vpřed napětí: | 2.82 V |
| Hodnocení energie: | 2 W |
| Barva objektivu: | Bezbarvý |
| Rozměry objektivu: | 3,6 mm |
| Tvar objektivu: | Kolo |
| Průhlednost čoček: | Jasný |
| Série: | P3737 |
| Značka: | AMS OSRAM |
| Výška: | 2,15 mm |
| Délka: | 3,7 mm |
| Maximální provozní teplota: | + 125 C |
| Minimální provozní teplota: | - 40 C |
| Vlhkost citlivá: | Ano |
| Typ produktu: | Jednorázové LED diody |
| 3000 | |
| Podkategorie: | LED diody |
| TradeName: | Osconiq |
| Typ: | Jednorázové LED diody |
| Úhel sledování: | 130 stupňů |
| Šířka: | 3,7 mm |
| Část # aliasy: | Q65113A7877 |
Populární Tagy: GD Pusra1.15-SLSN-24-1, Čína GD Pusra1.15-SLSN-24-1 Manufacturers, Dodavatelé, továrna
Odeslat dotaz
Mohlo by se Vám také líbit







