
Popis
GP PSLM31.14 DURIS® S 5 Kompaktní, mid - Power Duris® S 5 LED s průmyslovým standardním balíčkem 3030, který přichází s vysokou účinností, kvalitou barev a dlouhou životností. Ideální volba pro indoor všeobecné osvětlení.
Aplikace
- Architektura
- Architektura / zahradní osvětlení (LED & Laser)
- Horticulture Lighting - lékařské osvětlení
- fototerapie
Funkce
- balíček: Bílý balíček SMT, barevný diffuzní silikonová pryskyřice
- typ. Radiace: 120 stupňů (Lambertian Emiter)
- ESD: 4 kV acc. ANSI/ESDA/JEDEC JS-001 (HBM, třída 3A)
- Radiant Flux: Typ . 128 MW
- Radiant Efficiency: Typ . 45 %
- Fotosyntetický tok fotonu: typ . 0.58 μmol/s
- Photon Efektivita: typ . 2.07 μmol/j
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Výrobce: | AMS OSRAM |
| Kategorie produktů: | Jednorázové LED diody |
| Rohs: | |
| Produkt: | Hortikulturní LED |
| Styl montáže: | SMD/SMT |
| Balíček / pouzdro: | 1212 (3030 metrika) |
| Barva osvětlení: | Fialová |
| Svítící tok/zářivý tok: | 15,7 lm |
| If - dopředný proud: | 100 Ma |
| VF - Vpřed napětí: | 2.85 V |
| Hodnocení energie: | 280 MW |
| Barva objektivu: | Tónované |
| Rozměry objektivu: | 2,55 mm x 2,55 mm |
| Tvar objektivu: | Náměstí |
| Průhlednost čoček: | Difúzní |
| Série: | GP PSLM31.14 |
| Obal: | Role |
| Obal: | Řezací páska |
| Obal: | Mousereel |
| Značka: | AMS OSRAM |
| Výška: | 0,6 mm |
| Délka: | 3 mm |
| Světelná intenzita: | 5,17 CD |
| Maximální provozní teplota: | + 100 C |
| Minimální provozní teplota: | - 40 C |
| Vlhkost citlivá: | Ano |
| Typ produktu: | Jednorázové LED diody |
| 4500 | |
| Podkategorie: | LED diody |
| TradeName: | Duris |
| Typ: | Jednorázové LED diody |
| Úhel sledování: | 120 stupňů |
| Šířka: | 3 mm |
| Část # aliasy: | Q65112A7173 |
| Hmotnost jednotky: | 0,000705 oz |
Populární Tagy: GP PSLM31.14 - RJRL - P1P2-1, China GP PSLM31.14-RJRL-P1P2-1, dodavatelé, továrna, továrna
Odeslat dotaz
Mohlo by se Vám také líbit







