
Popis
GW DASPA2.EC OSCONIQ ® P 2226
Vysoká - Účinnost Mid - Power LED s dlouhou životností také při vysokých proudech a vysokých teplotách křižovatky.
Aplikace
- Architektura
- Architektura / zahradní osvětlení (LED & Laser)
- Zdravotní osvětlení
- Foto terapie
Funkce
- Balíček: balíček SMT
- Typ. Záření: 120 stupňů
- Barva teplota: 2700K - 6500 K
- CRI: 80 (min.), 83 (typ.), R9: 0 (min.)
-Údržba Lumen: Výsledky testu podle k dispozici IESNA LM-80
- ESD: 8 kV acc. ANSI/ESDA/JEDEC JS-001 (HBM, třída 3B)
- Světlý tok: typ . 37 lm @ 3000 k
- Svítilá účinnost: typ . 130 lm/w @ 3000 k
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Výrobce: | AMS OSRAM |
| Kategorie produktů: | Bílé LED |
| Rohs: | |
| Produkt: | Bílé LED |
| Styl montáže: | SMD/SMT |
| Balíček / pouzdro: | 1009 (2723 metrika) |
| Barva osvětlení: | Teplá bílá |
| Teplota vlnové délky/barev: | 2700 K |
| Světelná intenzita: | 10.1 CD |
| Svítící tok/zářivý tok: | 37 lm |
| Index vykreslování barev - CRI: | 80 |
| Úhel sledování: | 130 stupňů |
| If - dopředný proud: | 100 Ma |
| VF - Vpřed napětí: | 2.85 V |
| Hodnocení energie: | 290 MW |
| Délka: | 2,6 mm |
| Šířka: | 2,2 mm |
| Výška: | 1,3 mm |
| Minimální provozní teplota: | - 40 C |
| Maximální provozní teplota: | + 120 C |
| Série: | GW DASPA2.EC |
| Obal: | Role |
| Značka: | AMS OSRAM |
| Vlhkost citlivá: | Ano |
| Typ produktu: | Bílé LED |
| 1200 | |
| Podkategorie: | LED |
| TradeName: | Osconiq |
| Typ: | LED diody s nízkým výkonem |
| Část # aliasy: | Q65112A5412 |
Populární Tagy: GW DASPA2.EC - htjp - 5J7K-1, China GW Daspa2.EC-HTJP-5J7K-1 Výrobci, dodavatelé, továrna
Dvojice:Gw daspa2.ec - htjp-5l7n-1
Odeslat dotaz
Mohlo by se Vám také líbit







