
GW JDSTS2.CM - H2H5-A131-1-2
Φv=30.0 ... 36.0 lm, 6500 k (pokud=65 ma)
Popis
Duris® E 5 GW JDSTS2.CM (Gen 2)
Představujeme novou generaci - 2 Duris® E 5, která kombinuje vyšší účinnost a vyšší tok ve kompaktním průmyslovém formovém faktoru (5,6 mm x 3,0 mm). Plně kompatibilní s naším zařízením Generation-1 pro snadnou výměnu a upgrade. Dokonale vhodné pro různé homogenní i osvětlovací aplikace, jako jsou trubice a další vnitřní aplikace, jako jsou downlights a kancelářské zapuštěné příslušenství.
Aplikace
- vnitřní osvětlení
Funkce
- balíček: Bílý balíček SMT, barevný diffuzní silikonová pryskyřice
- typ. Radiace: 120 stupňů (Lambertian Emiter)
- Barva Teplota: 2700K - 6500 K
- CRI: 90 (min.), 92 (typ.), R9: 50 (min.)
- ESD: 5 kV acc. na ANSI/ESDA/JEDEC JS-001 (HBM)
- světelný tok: typ . 30 lm @ 4000K
- světelná účinnost: typ . 171 lm/w @ 4000k

|
Typ |
Teplota barev |
Světelný tok 1 if=65 ma φv |
|
GW JDSTS2.CM - GVH2-A838-1-2 |
2700 K |
25.5 ... 31.5 lm |
|
GW JDSTS2.CM - GVH2-XX58-1-2 |
2700 K |
25.5 ... 31.5 lm |
|
GW JDSTS2.CM - GWH3-A737-1-2 |
3000 K |
27.0 ... 33.0 lm |
|
GW JDSTS2.CM - GWH3-XX57-1-2 |
3000 K |
27.0 ... 33.0 lm |
|
GW JDSTS2.CM - H1H4-A636-1-2 |
3500 K |
28.5 ... 34.5 lm |
|
GW JDSTS2.CM - H1H4-XX56-1-2 |
3500 K |
28.5 ... 34.5 lm |
|
GW JDSTS2.CM - H1H4-A535-1-2 |
4000 K |
28.5 ... 34.5 lm |
|
GW JDSTS2.CM - H1H4-XX55-1-2 |
4000 K |
28.5 ... 34.5 lm |
|
GW JDSTS2.CM - H2H5-A333-1-2 |
5000 K |
30.0 ... 36.0 lm |
|
GW JDSTS2.CM - H2H5-XX53-1-2 |
5000 K |
30.0 ... 36.0 lm |
|
GW JDSTS2.CM - H2H5-A232-1-2 |
5700 K |
30.0 ... 36.0 lm |
|
GW JDSTS2.CM - H2H5-XX52-1-2 |
5700 K |
30.0 ... 36.0 lm |
|
GW JDSTS2.CM - H2H5-A131-1-2 |
6500 K |
30.0 ... 36.0 lm |
|
GW JDSTS2.CM - H2H5-XX51-1-2 |
6500 K |
30.0 ... 36.0 lm |
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Výrobce: | AMS OSRAM |
| Kategorie produktů: | Bílé LED |
| Rohs: | |
| Balíček / pouzdro: | 5630 |
| Barva osvětlení: | Teplá bílá |
| Teplota vlnové délky/barev: | 6500 K |
| Světelná intenzita: | 9,38 CD |
| Svítící tok/zářivý tok: | 27,8 lm |
| Index vykreslování barev - CRI: | 90 |
| Úhel sledování: | 120 stupňů |
| If - dopředný proud: | 65 Ma |
| VF - Vpřed napětí: | 2.75 V |
| Hodnocení energie: | 180 MW |
| Délka: | 5,6 mm |
| Šířka: | 3 mm |
| Výška: | 0,6 mm |
| Minimální provozní teplota: | - 40 C |
| Maximální provozní teplota: | + 100 C |
| Série: | GW JDSTS2.CM |
| Obal: | Role |
| Značka: | AMS OSRAM |
| Vlhkost citlivá: | Ano |
| Typ produktu: | Bílé LED |
| 10000 | |
| Podkategorie: | LED diody |
| TradeName: | Duris |
| Typ: | LED diody s nízkým výkonem |
| Část # aliasy: | Q65112A8883 |
Populární Tagy: GW JDSTS2.CM - H2H5 - A131-1-2, Čína GW JDSTS2.CM-H2H5-A131-1-2 Výrobci, továrna, továrna
Odeslat dotaz
Mohlo by se Vám také líbit







