
GW P9LR37.PM - M2M5-XX58-1
Φv=190.0 ... 230.0 lm, 2700 K (pokud=180 ma)
Popis
Duris® S 5050 GW P9LR37.PM Nejnovější generace LED DURIS® S 5050 nabízí působivou výkonnost účinnosti v kombinaci s prémiovým úspěchem DLC. Tento balíček 5050 leadframe nabízí zákazníkům perfektní řešení pro vysokou účinnost a kompaktní návrhy svítidel pro venkovní profesionální osvětlení; Vysoká - Bays, pouliční světlomety, oblastní světla, povodňová světla.
Aplikace
- vnitřní osvětlení
- venkovní a průmyslové osvětlení
Funkce
- balíček: Bílý balíček SMT, barevný diffuzní silikonová pryskyřice
- typ. Radiace: 120 stupňů (Lambertian Emiter)
- Barva Teplota: 2200K - 6500 K
- CRI: 70 (min.), 72 (typ.), R9: -50 (min.)
- ESD: 2 kV acc. na ANSI/ESDA/JEDEC JS-001 (HBM)
- světelný tok: typ . 219 lm @ 4000 k @ 25 stupňů
- světelná účinnost: typ . 220 lm/w @ 4000 k @ 25 stupňů
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Výrobce: | AMS OSRAM |
| Kategorie produktů: | Bílé LED |
| Rohs: | |
| Produkt: | Bílé LED |
| Styl montáže: | SMD/SMT |
| Barva osvětlení: | Bílý |
| Teplota vlnové délky/barev: | 2700 K |
| Svítící tok/zářivý tok: | 190 lm |
| Index vykreslování barev - CRI: | 70 |
| Úhel sledování: | 120 stupňů |
| If - dopředný proud: | 180 Ma |
| VF - Vpřed napětí: | 5.53 V |
| Délka: | 5 mm |
| Šířka: | 5 mm |
| Výška: | 0,7 mm |
| Minimální provozní teplota: | - 40 C |
| Maximální provozní teplota: | + 105 C |
| Série: | Duris S5050 |
| Obal: | Role |
| Obal: | Řezací páska |
| Značka: | AMS OSRAM |
| Vlhkost citlivá: | Ano |
| 2000 | |
| Podkategorie: | LED diody |
| TradeName: | Duris |
| Část # aliasy: | Q65115A0121 |
Populární Tagy: GW P9LR37.PM - M2M5 - xx58-1, China GW P9LR37.PM-M2M5-xx58-1 Výrobci, dodavatelé, továrna, továrna
Odeslat dotaz
Mohlo by se Vám také líbit







