
Popis
LG T676 TOPLEDED® TOPLEDLED, SMT LED s integrovaným reflektorem. S našimi skvělými zkušenostmi s SMT LED jsme schopni nabídnout vysoce kvalitní produkt pro všechny druhy aplikací.
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Výrobce: | AMS OSRAM |
| Kategorie produktů: | Jednorázové LED diody |
| Rohs: | Podrobnosti |
| Produkt: | Zelené LED diody |
| Styl montáže: | SMD/SMT |
| Balíček / pouzdro: | PLCC-2 |
| Teplota vlnové délky/barev: | 570 nm |
| Barva osvětlení: | Zelený |
| Světelná intenzita: | 112 McD |
| If - dopředný proud: | 30 Ma |
| VF - Vpřed napětí: | 2.4 V |
| Barva objektivu: | Bezbarvý |
| Rozměry objektivu: | 2,4 mm |
| Tvar objektivu: | Kulatý byt |
| Průhlednost čoček: | Ne - rozptýlené |
| Série: | LG T676 |
| Obal: | Role |
| Obal: | Řezací páska |
| Kvalifikace: | AEC - Q100 |
| Značka: | AMS OSRAM |
| Výška: | 2,1 mm |
| Délka: | 3,2 mm |
| Maximální provozní teplota: | + 100 C |
| Minimální provozní teplota: | - 40 C |
| Vlhkost citlivá: | Ano |
| Typ produktu: | Jednorázové LED diody |
| Množství tovární balení: | 2000 |
| Podkategorie: | LED diody |
| TradeName: | Záložní |
| Typ: | Jednorázové LED diody |
| Úhel sledování: | 120 stupňů |
| Šířka: | 2,8 mm |
| Část # aliasy: | Q65110A2178 |
| Hmotnost jednotky: | 0,001199 oz |
Populární Tagy: LG T676-P1Q2-24-Z, Čína LG T676-P1Q2-24-Z Výrobci, dodavatelé, továrna
Odeslat dotaz
Mohlo by se Vám také líbit







